POBIERZ DEMO

Jak zacząć dobrze dzień? Od śniadania w inspirującym towarzystwie! 30.05.2023 zapraszamy na ŚNIADANIE DLA ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW Z PROGRAMEM ARCHLINE.XP.

Jesteś architektem, projektantem wnętrz, interesujesz się designem, urządzaniem wnętrz prywatnych lub komercyjnych?

Chcesz dowiedzieć się jak przyspieszyć swoją pracę i profesjonalnie zaprezentować jej efekty w postaci wizualizacji 3D?

Zajrzyj do nas w ostatni wtorek maja – pokażemy, jak to zrobić w postaci krótkiego warsztatu inspiracyjnego, omawiającego tajniki renderingu w nowej wersji programu do projektowania wnętrz ARCHLine.XP. Nasz partner WALL JE zaprezentuje najnowsze techniki druku na ścianie i ich wykorzystanie przy aranżacji wnętrz.

Termin:

Wtorek 30.05.2023

godz. 9.00 – 14.00

Miejsce:

Biurowiec TMSYS

ul. Ciepłownicza 23, Kraków


W programie śniadania:

 • pyszna kawa,
 • smaczne śniadanie,
 • nowości i trendy w wyposażeniu wnętrz,
 • oraz prezentacja możliwości programu BIM do projektowania wnętrz ARCHLINE.XPNasze śniadanie, to najlepszy sposób by połączyć przyjemne z pożytecznym.

Zapisz się już dziś!


  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

  TMSYS Sp. z o.o.

  Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
  Archline w Polsce

  ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
  wnetrza@archline-polska.pl
  Dział handlowy 
  Wnętrza
  695 446 227
  BIM
  513 504 612
  Pomoc techniczna
  12 419 80 21
  pomoc@tmsys.pl
  POLECAMY RÓWNIEŻ
  crossmenu
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram