POBIERZ DEMO

ARCHLine.XP 

Program do projektowania wnętrz

ARCHLine.XP INTERIOR to oprogramowanie stworzone dla architektów, projektantów, dekoratorów i stylistów wnętrz. Program daje możliwość kompleksowego projektowania mebli, zabudowy kuchennej i łazienkowej a także ogrodu.

Najbardziej chwalone funkcje przez użytkowników to:

  • projektowanie każdego układu płytek i paneli,
  • ustawianie marszczeń i podpięć dla zasłon czy rolet,
  • pełna dokumentacja i kosztorys projektu,
  • szybkie rysowanie sztukaterii i listew,
  • możliwość projektowania mebli oraz szaf,
  • inny wymiar renderingu: silnik LIVE.”
POBIERZ DEMO

Główne cechy ARCHLine.XP

Zaawansowany moduł kuchenny

Umożliwia parametryczne projektowanie mebli skrzyniowych, tworzenie dowolnych kształtów, a także modelowanie własnych frontów oraz rozkrój.

Moduł płytek

Intuicyjne narzędzie do projektowania układu ceramiki i paneli, umożliwiające stosowanie kształtów tworzonych przez użytkownika, a także korzystanie z kilkunastu wbudowanych kształtów płytek.

Pełna dokumentacja

Zestawienia, wymiarowanie, dowolne rzuty i przekroje, tworzenie mood boardów oraz automatyczne tworzenie dokumentacji projektu.

Realistyczne wizualizacje

Wbudowany szybki silnik renderujący, dodatkowy moduł ARCHLine.XP Live do wizualizacji 3D VR w czasie rzeczywistym oraz możliwość połączenia z silnikami zewnętrznymi.

Zgodność z wieloma formatami plików

Możliwość importu i eksport plików w kilkunastu formatach 2D i 3D.


Technologia BIM

Intuicyjne narzędzie do projektowania układu ceramiki i paneli, umożliwiające stosowanie kształtów tworzonych przez użytkownika, a także korzystanie z kilkunastu wbudowanych kształtów płytek.

Modelowanie 3D

Zestawienia, wymiarowanie, dowolne rzuty i przekroje, tworzenie mood boardów oraz automatyczne tworzenie dokumentacji projektu.

Nowoczesny interfejs

Wbudowany szybki silnik renderujący, dodatkowy moduł ARCHLine.XP Live do wizualizacji 3D VR w czasie rzeczywistym oraz możliwość połączenia z silnikami zewnętrznymi.

Moduł płytek
W ARCHLine.XP zwiększono liczbę wbudowanych układów płytek. Teraz w prosty sposób możesz tworzyć układy płytek z gotowych kształtów: hexagon, hexagon trzyczęściowy, jodełka, trójkąt, rybia łuska i wiele innych. Niezależnie od tego możesz używać swoich własnych kształtów płytek, a nawet obiektów 3D.
Budowanie mebli
Wbudowany, zaawansowany edytor umożliwia parametryczne projektowanie mebli. Teraz tworzenie dowolnych mebli (nawet z elementami miękkimi) jest wyjątkowo proste i intuicyjne.
Moduł zasłon i rolet
Parametryczny moduł do zasłon, rolet i żaluzji pozwala w szybki i nieskomplikowany sposób dopasować przesłony okienne do każdego projektu. Użytkownik ma możliwość sterowania takimi parametrami jak kąt żaluzji, wielkość przesłonięcia, rozsunięciem zasłon, intensywnością marszczenia czy opadania materiału, ilość zakładek zasłony itp. Dzięki temu możemy dopasować zasłony do każdego wnętrza i uzyskać pożądany nastrój na wizualizacji.
Sztukateria i listwy
Rozbudowany moduł do tworzenia listew ozdobnych i sztukaterii dzięki parametryzacji daje sporą elastyczność jeśli chodzi o tworzenie skomplikowanych projektów. W oparciu o dowolny profil w szybki sposób możesz automatycznie wstawić listwy ozdobne do wszystkich pomieszczeń w projekcie, a narzędzie do wyciągania profili po zadanej ścieżce pozwala na swobodne tworzenie brył wyciąganych takich jak kolumny, relingi, czy poręcze.
Dokumentacja i kosztorys
Dzięki parametryzacji i zgodności z technologia BIM użytkownik otrzymuje rozbudowany system do tworzenia dokumentacji i różnorodnych zestawień. Na dowolnym etapie projektu i w dowolnym czasie można stworzyć wybrane przekroje, rzuty ścian i kondygnacji, a także szczegółowe rysunki detali, a w dalszych fazach pracy sprawnie modyfikować je i edytować. System automatycznego wymiarowania znacząco przyśpiesza pracę a rozbudowany system tworzenia różnorodnych zestawień pozwala na dowolnym etapie oszacować koszt projektu.

Silnik renderujący LIVE
ARCHLine.XP LIVE przekształca modele BIM / CAD w imponujące przestrzenie 3D, w których ludzie chodzą, delikatny wiatr porusza drzewami, ogień buzuje w kominku. ARCHLine.XP LIVE jest łatwy w obsłudze i nauce.

Galeria zdjęć

Moduł meblowy

Program do projektowania wnętrz ARCHLine.XP pozwala szybko i efektywnie zaprojektować całą kuchnię: pomieszczenie, szafki, glazurę, oświetlenie, akcesoria, a nawet projekt zasłon. ARCHLine.XP jest wyposażony w bogate biblioteki obiektów, które można dodatkowo rozszerzać poprzez pobieranie modeli z internetu lub tworzenie własnych obiektów w programie.
Narzędzie Kitchen Designer Tool, które jest jedną z funkcji w ARCHLine.XP, pozwala na projektowanie każdej części szafki i stworzenie parametrycznych modeli, które później można łatwo, szybko edytować, a po zapisaniu wykorzystać przy tworzeniu innych projektów. Ponadto pozwala również na tworzenie wysp kuchennych, schowków na wino i różnego rodzaju charakterystycznych obiektów, takich jak np. elementy łukowe.

ARCHLine.XP umożliwia bardzo sprawą edycję projektów i dostosowanie ich do wymagań klienta. Program pozwala m.in. na natychmiastową zmianę stylu. Kreator kuchenny ARCHLine.XP jest przyjaznym dla użytkownika narzędziem, które pozwala na intuicyjne projektowanie. 
Zmiany są natychmiast wyświetlane, a przy tworzeniu kuchni można wybierać spośród kilku wariantów styli. Podobnie jak reszta funkcji programu, Kreator Kuchni został zaprojektowany tak, aby osoba, która nigdy wcześniej z nim nie pracowała, mogła w ciągu kilku minut zapoznać się z jego obsługą, a później odkrywać coraz więcej możliwości. 

Prócz zaawansowanych technologii tworzenia projektów, ARCHLine.XP posiada precyzyjny moduł służący do tworzenia dokumentacji, w którym można szybko stworzyć rysunki wykonawcze, listy formatek, czy nawet wycenę elementów.
ARCHLine.XP oferuje również wiele możliwości prezentacji. Można w nim tworzyć fotorealistyczne obrazy, filmy animowane i wirtualne panoramy 360.

Za pomocą okularów VR można przenieść się do wirtualnej rzeczywistości, gdzie wszystko wygląda tak, jak po realizacji projektu.

Silnik renderujący
ARCHLine.XP Live

Projektanci korzystający z ARCHLine.XP LIVE mogą zapomnieć o czasie oczekiwania na render. Dzięki zaawansowanej technologii odbywa się on błyskawicznie, nawet w przypadku złożonych projektów. Brak czasu renderowania przekłada się na więcej czasu na projektowanie !
POZNAJ ARCHLine.XP LIVE

Pobierz demo

Chcesz przekonać się o funkcjonalności programu? Pobierz wersję demonstracyjną i poznaj możliwości ARCHLine.XP
POBIERZ

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenuarrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram