POBIERZ DEMO

Wywiady 
z użytkownikami

Nasze starania zostały docenione przez naszych partnerów i klientów, o czym świadczyć mogą wybrane referencje i podziękowania

 • Z wizytą w Pracowni 88

  PRACOWNIA 88 założona w 2015 roku z siedzibą w Żorach (woj. śląskie) to autorska pracownia architektoniczna z doświadczeniem projektowym przy projektach komercyjnych i prywatnych o małej i dużej skali.
 • Z wizytą u Małgorzaty Staniek

  PRACOWNIA 88 założona w 2015 roku z siedzibą w Żorach (woj. śląskie) to autorska pracownia architektoniczna z doświadczeniem projektowym przy projektach komercyjnych i prywatnych o małej i dużej skali.
 • Wywiad z projektantem
  Jacek Ptaszyński

  PRACOWNIA 88 założona w 2015 roku z siedzibą w Żorach (woj. śląskie) to autorska pracownia architektoniczna z doświadczeniem projektowym przy projektach komercyjnych i prywatnych o małej i dużej skali.

Referencje

Co piszą użytkownicy ARCHLine.XP
Na programie ARCHLine.XP pracuję prawie rok. Program bardzo wygodny w użytkowaniu. Rozbudowany interfejs, dzięki któremu łatwo tworzyć wnętrza, wraz z możliwością bezproblemowego nanoszenia zmian w trakcie pracy. Szybki render i możliwy podgląd obrazu poprzez zintegrowany render znacznie przyspiesza czas uzyskania chcianego efektu wizualizacji. Polecam !
Jolanta Stefanik
projektantka w firmie Jolanta Stefanik
Projektowanie Wnętrz
ARCHLine.XP Interior używam od kilku miesięcy i jestem coraz bardziej zadowolona. Oprócz dużych możliwości projektowych, o których można przeczytać na stronie dystrybutora, ma to czego mi zawsze brakowało w poprzednim oprogramowaniu. Otóż możliwość nanoszenia poprawek w dowolnej fazie projektu. Również dokumentację techniczną można zaktualizować zamiast robić od nowa. Poprawki w projekcie na ostatnią chwilę przestały być straszne :) Do tego jak zwykle dystrybutor TMSYS Sp. z o.o. w niezawodny sposób dostarcza swoje wsparcie w postaci webinariów, filmów instruktażowych, szkoleń i odpowiedzi na wszelkie problemy powstałe w trakcie użytkowania oprogramowania. Wszystkim niezdecydowanym bardzo polecam ARCHLine.XP! Część moich prac wykonanych w Archline można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/ProjektyMM
Marzena Marzec
Projektantka wnętrz w Studio projektowe ProjektyMM
Program ARCHLine.XP jest intuicyjny w obsłudze, łatwy do opanowania. Dzięki zaawansowanemu modułowi do tworzenia mebli w szybki sposób można tworzyć własne autorskie modele mebli, a także dokonywać wymaganych modyfikacji w przyszłości. Program wyposażony jest również w intuicyjne narzędzie do modelowania 3D umożliwiające tworzenie własnych obiektów przestrzennych. Dodatkowym atutem jest renderowanie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można dokonywać potrzebne korekty na bieżąco. ARCHLine.XP stał się nieodzownym narzędziem w mojej pracowni, przyspieszającym pracę nad projektem i umożliwiającym przekazanie wizji projektowanego wnętrza jego odbiorcy. Umożliwił tworzenie wizualizacji na satysfakcjonującym poziomie zarówno dla mnie, jak i moich klientów.
Małgorzata Staniek
Pracownia aranżacji wnętrz MARBOU interiors
Już od roku czasu korzystam z programu ARCHLine.XP w wersji Interior. Do zakupu skłoniła mnie przystępna cena, polski interfejs oraz duża ilość materiałów szkoleniowych na stronie dystrybutora i srewisie youtube. Program jest bardzo rozbudowany, jednak już po paru uruchomieniach mogłem wykonywać samodzielnie, potrzebny mi, projekt. Natomiast napotykając problem,z którym nie mogłem sobie poradzić - kontaktowałem się z działem pomocy(najczęściej mailowo) i szybko, tego samego dnia otrzymywałem rozwiązanie. Poza tym powyższe oprogramowamie nie wymaga super sprzętu - osobiście najwięcej pracuję na 6-letnim laptopie i mój "dziadek" daje radę. Posumowując Archline.XP spełnia moje oczekiwania, oprogramowanie jest rozwijane - dodawane są nowe rzeczy i wersje i co dla mnie jest bardzo ważne: zawsze mogę liczyć na szybkie porady i rozwiązania, a ja mogę się skupić na swojej pracy.
Jacek Błudzień
Architekt wnętrz w firmie Kartoon

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
info@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Wsparcie techniczne
Wnętrza
723 255 525
BIM
12 362 30 96
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram