POBIERZ DEMO

Wywiady 
z użytkownikami

Nasze starania zostały docenione przez naszych partnerów i klientów, o czym świadczyć mogą wybrane referencje i podziękowania

 • Z wizytą w Pracowni 88

  PRACOWNIA 88 założona w 2015 roku z siedzibą w Żorach (woj. śląskie) to autorska pracownia architektoniczna z doświadczeniem projektowym przy projektach komercyjnych i prywatnych o małej i dużej skali.
 • Z wizytą u Małgorzaty Staniek

  PRACOWNIA 88 założona w 2015 roku z siedzibą w Żorach (woj. śląskie) to autorska pracownia architektoniczna z doświadczeniem projektowym przy projektach komercyjnych i prywatnych o małej i dużej skali.
 • Wywiad z projektantem
  Jacek Ptaszyński

  PRACOWNIA 88 założona w 2015 roku z siedzibą w Żorach (woj. śląskie) to autorska pracownia architektoniczna z doświadczeniem projektowym przy projektach komercyjnych i prywatnych o małej i dużej skali.

Referencje

Co piszą użytkownicy ARCHLine.XP
Na programie ARCHLine.XP pracuję prawie rok. Program bardzo wygodny w użytkowaniu. Rozbudowany interfejs, dzięki któremu łatwo tworzyć wnętrza, wraz z możliwością bezproblemowego nanoszenia zmian w trakcie pracy. Szybki render i możliwy podgląd obrazu poprzez zintegrowany render znacznie przyspiesza czas uzyskania chcianego efektu wizualizacji. Polecam !
Jolanta Stefanik
projektantka w firmie Jolanta Stefanik
Projektowanie Wnętrz
ARCHLine.XP Interior używam od kilku miesięcy i jestem coraz bardziej zadowolona. Oprócz dużych możliwości projektowych, o których można przeczytać na stronie dystrybutora, ma to czego mi zawsze brakowało w poprzednim oprogramowaniu. Otóż możliwość nanoszenia poprawek w dowolnej fazie projektu. Również dokumentację techniczną można zaktualizować zamiast robić od nowa. Poprawki w projekcie na ostatnią chwilę przestały być straszne :) Do tego jak zwykle dystrybutor TMSYS Sp. z o.o. w niezawodny sposób dostarcza swoje wsparcie w postaci webinariów, filmów instruktażowych, szkoleń i odpowiedzi na wszelkie problemy powstałe w trakcie użytkowania oprogramowania. Wszystkim niezdecydowanym bardzo polecam ARCHLine.XP! Część moich prac wykonanych w Archline można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/ProjektyMM
Marzena Marzec
Projektantka wnętrz w Studio projektowe ProjektyMM
Program ARCHLine.XP jest intuicyjny w obsłudze, łatwy do opanowania. Dzięki zaawansowanemu modułowi do tworzenia mebli w szybki sposób można tworzyć własne autorskie modele mebli, a także dokonywać wymaganych modyfikacji w przyszłości. Program wyposażony jest również w intuicyjne narzędzie do modelowania 3D umożliwiające tworzenie własnych obiektów przestrzennych. Dodatkowym atutem jest renderowanie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można dokonywać potrzebne korekty na bieżąco. ARCHLine.XP stał się nieodzownym narzędziem w mojej pracowni, przyspieszającym pracę nad projektem i umożliwiającym przekazanie wizji projektowanego wnętrza jego odbiorcy. Umożliwił tworzenie wizualizacji na satysfakcjonującym poziomie zarówno dla mnie, jak i moich klientów.
Małgorzata Staniek
Pracownia aranżacji wnętrz MARBOU interiors
Już od roku czasu korzystam z programu ARCHLine.XP w wersji Interior. Do zakupu skłoniła mnie przystępna cena, polski interfejs oraz duża ilość materiałów szkoleniowych na stronie dystrybutora i srewisie youtube. Program jest bardzo rozbudowany, jednak już po paru uruchomieniach mogłem wykonywać samodzielnie, potrzebny mi, projekt. Natomiast napotykając problem,z którym nie mogłem sobie poradzić - kontaktowałem się z działem pomocy(najczęściej mailowo) i szybko, tego samego dnia otrzymywałem rozwiązanie. Poza tym powyższe oprogramowamie nie wymaga super sprzętu - osobiście najwięcej pracuję na 6-letnim laptopie i mój "dziadek" daje radę. Posumowując Archline.XP spełnia moje oczekiwania, oprogramowanie jest rozwijane - dodawane są nowe rzeczy i wersje i co dla mnie jest bardzo ważne: zawsze mogę liczyć na szybkie porady i rozwiązania, a ja mogę się skupić na swojej pracy.
Jacek Błudzień
Architekt wnętrz w firmie Kartoon

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram