POBIERZ DEMO

O firmie

Wszystko zaczęło się w 2004 roku. To właśnie wtedy powołaliśmy do życia firmę TMSYS Sp. z o.o. Jako pasjonaci nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań uznaliśmy, że to najlepszy sposób, aby przekuć naszą pasję w pracę zawodową.

Świadczymy zaawansowane usługi w zakresie modelowania 3D, wizualizacji wnętrz oraz drukowania 3D i skanowania 3D. Dystrybuujemy profesjonalne oprogramowanie CAD 2D i 3D, programy do wizualizacji komputerowej, a także systemy do wirtualnego prototypowania. Jesteśmy również strategicznym partnerem oraz wyłącznym dystrybutorem wielu cenionych międzynarodowych producentów, takich jak m.in:

  • YuanFang Software Co., Ltd.
  • Gstarsoft Co.,Ltd.
  • IronCAD, LLC.
  • Esi Group
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy oraz nowoczesnym systemom skutecznie pomagamy innym firmom i przedsiębiorcom w doskonaleniu ich działań biznesowych. Każdy kolejny sukces naszego klienta jest dla nas inspiracją i źródłem satysfakcji.

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram