POBIERZ DEMO

O firmie

Wszystko zaczęło się w 2004 roku. To właśnie wtedy powołaliśmy do życia firmę TMSYS Sp. z o.o. Jako pasjonaci nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań uznaliśmy, że to najlepszy sposób, aby przekuć naszą pasję w pracę zawodową.

Świadczymy zaawansowane usługi w zakresie modelowania 3D, wizualizacji wnętrz oraz drukowania 3D i skanowania 3D. Dystrybuujemy profesjonalne oprogramowanie CAD 2D i 3D, programy do wizualizacji komputerowej, a także systemy do wirtualnego prototypowania. Jesteśmy również strategicznym partnerem oraz wyłącznym dystrybutorem wielu cenionych międzynarodowych producentów, takich jak m.in:

  • YuanFang Software Co., Ltd.
  • Gstarsoft Co.,Ltd.
  • IronCAD, LLC.
  • Esi Group
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy oraz nowoczesnym systemom skutecznie pomagamy innym firmom i przedsiębiorcom w doskonaleniu ich działań biznesowych. Każdy kolejny sukces naszego klienta jest dla nas inspiracją i źródłem satysfakcji.

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
info@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Wsparcie techniczne
Wnętrza
723 255 525
BIM
12 362 30 96
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram