POBIERZ DEMO

Wersja edukacyjna

ARCHLine.XP wspiera środowisko akademickie! Jeżeli jesteś uczniem, studentem lub wykładowcą akademickim możesz pobrać bezpłatną wersję edukacyjną programu.

ARCHLine.XP to rozwiązanie dla nowoczesnych projektantów wnętrz, którzy cenią sobie precyzję i szybkość pracy. Innowacyjne funkcje, w jakie został wyposażony program, wspierają projektowanie na każdym etapie. Przy pomocy ARCHLine.XP wykonasz zarówno realistyczną wizualizację, jak i kompletną dokumentację techniczną.
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Licencja edukacyjna ARCHLine.XP jest w pełni funkcjonalna i dostępna całkowicie za darmo

Program do projektowania wnętrz ARCHLine.XP jest kompleksowym narzędziem dla wymagających projektantów. Wersja edukacyjna programu jest w pełni funkcjonalna, a jej jedynym ograniczeniem jest zastosowanie wyłącznie niekomercyjne. Na projektach widoczny jest również napis, informujący o użytkowaniu wersji studenckiej, którego nie można usunąć.

Jak pobrać wersję edukacyjną ARCHLine.XP?

Wszystkich uczniów, studentów i wykładowców zainteresowanych pobraniem wersji studenckiej ARCHLine.XP, zapraszamy do wypełnienia formularza. Aby otrzymać wersję edukacyjną, wymagane jest wypełnienie formularza i przesłanie skanu obu stron, ważnej legitymacji studenckiej. Na podstawie otrzymanych danych dokonana zostanie rejestracja licencji na rok, z możliwością przedłużenia.


  TMSYS Sp. z o.o.

  Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
  Archline w Polsce

  ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
  info@archline-polska.pl
  Dział handlowy 
  Wnętrza
  697 224 220
  BIM
  513 504 612
  Wsparcie techniczne
  Wnętrza
  723 255 525
  BIM
  12 362 30 96
  POLECAMY RÓWNIEŻ
  crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram