POBIERZ DEMO

Kontakt z nami

Ciepłownicza 23, 
31-574 Kraków
Dział handlowy projektowanie wnętrz:
695 446 227
12 312 59 95
Dział handlowy Archtektura BIM:
12 312 19 05
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl

Formularz kontaktowy

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, związane z problemami
technicznymi znajdziesz w zakładce FAQ

    Poznaj nasz zespół

    Specjalizujemy się w sprzedaży i wdrażaniu oprogramowania klasy BIM w zakresie architektury i konstrukcji. Skutecznie robimy to od 2010 roku i w tym czasie zaufało nam już ponad 4000 polskich firm. Zawsze poszukujemy najwyższej jakości rozwiązań i budujemy długotrwałe relacje z partnerami.
    Dział ARCHLine.xp Wnętrza

    Paweł Dąbek

    Product Manager
    697 224 220
    pawel.dabek@tmsys.pl
    Wsparcie techniczne i szkoleniowe

    Tomasz Staśko

    Wsparcie techniczne / szkoleniowiec
    12 419 80 21
    tomasz.stasko@tmsys.pl

    Jerzy Janiczko

    Wsparcie techniczne
    12 419 80 21
    jerzy.janiczko@tmsys.pl
    Dział ARCHLine.xp Architekura

    Michał Skwarczek

     Dyrektor ds. Handlowych
     12 312 59 95
    michal.skwarczek@tmsys.pl

    Piotr Piwoński

    Specjalista ds. Sprzedaży
    693 003 013
    piotr.piwonski@tmsys.pl

    Paulina Deć

    Specjalista ds. Sprzedaży
     12 312 59 95
    paulina.dec@tmsys.pl

    Piotr Owoc

    Inżynier produktu
    534 331 980
    piotr.owoc@tmsys.pl

    Mariusz Frankowski

    Specjalista ds. Sprzedaży
     12 312 59 95
    mariusz.frankowski@tmsys.pl

    Kinga Jędrzejek

    Specjalista ds. wdrożeń dla edukacji
    534 331 980
    kinga.jedrzejek@tmsys.pl

    Agnieszka Skwarczek

    Specjalista ds. Sprzedaży
    535 011 443
    agnieszka.skwarczek@tmsys.pl

    Krzysztof Kuś

    Specjalista ds. Sprzedaży
    535 026 588
    krzysztof.kus@tmsys.pl

    Marta Mitras

    Specjalista ds. Sprzedaży
    729 532 937
    marta.mitras@tmsys.pl

    Wsparcie techniczne

    Damian Hop

    Wsparcie techniczne / szkoleniowiec
    12 419 80 21
    damian.hop@tmsys.pl

    TMSYS Sp. z o.o.

    Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
    Archline w Polsce

    ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
    info@archline-polska.pl
    Dział handlowy 
    Wnętrza
    695 446 227
    BIM
    513 504 612
    Pomoc techniczna
    12 419 80 21
    pomoc@tmsys.pl
    POLECAMY RÓWNIEŻ
    crossmenu
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram