POBIERZ DEMO

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania
Archline jest to oprogramowanie kompleksowe z punktu widzenia architekta. Pozwala na projektowanie architektury bez ograniczeń w pełni zgodne z technologią BIM. Dodatkowo posiada zestaw narzędzi niezbędny do projektowania wnętrz i mebli. Wszystko odbywa się w jednym programie. Od szkicu do kompletnej dokumentacji łącznie z wizualizacją oraz wszystkimi zestawieniami obiektów i wyposażenia wżytego w projekcie. Spełnia wszystkie funkcje programów CAD 2D oraz CAD 3D BIM.

Ochrona Hardlock (klucz USB, sprzedawany osobno): Jest to dodatkowa funkcja:
Licencja USB zapewnia ochronę przed kopiowaniem, która łączy ARCHLine.XP z dyskiem podłączonym do portu USB komputera. Innymi słowy, zapewnia zablokowaną licencję na kluczu USB, co pozwala na większą elastyczność w przenoszeniu licencji między komputerami.

Cena zabezpieczenia: 60 EURO + VAT. Możesz wybrać blokadę hardlock tylko dla licencji wieczystych.

Klucz sprzętowy
Możesz używać oprogramowania ARCHLine.XP na JEDNYM komputerze, na którym jest zainstalowane i aktywowane oprogramowanie ARCHLine.XP. Przeniesienie licencji na inny komputer wymaga usunięcia aktywowanej instalacji ARCHLine.XP z jednego komputera i aktywowaniu jej na innym stanowisku.
Tak. producent nie wprowadza ograniczeń.
Tak, można to łatwo zrobić. Licencja ARCHLine.XP wyraźnie upoważnia Cię do używania oprogramowania na więcej niż jednym komputerze, jeśli używasz zabezpieczenia typu hardlock.

Na przykład możesz zainstalować ARCHLine.XP na swoim komputerze biurowym i laptopie. Po prostu zainstaluj oprogramowanie na innym komputerze i kliknij przycisk „Kup teraz”, a następnie przycisk „Aktywuj produkt” Musisz podać ten sam kod seryjny i kod aktywacyjny. Oprogramowanie będzie działać poprawnie na tym komputerze, do którego podłączysz klucz USB.

Jeśli korzystasz z ochrony oprogramowania bez klucza USB, możesz korzystać z oprogramowania tylko na jednym komputerze. Jeśli chcesz przenieść oprogramowanie na inny komputer, skorzystaj z opcji Aktywacja przez e-mail, aby otrzymać nowy kod aktywacyjny ważny dla komputera, na który przenosisz swoją licencję. Aktywacja go na drugim komputerze automatycznie dezaktywuje licencję dla pierwszego komputera.
Kod seryjny jednoznacznie identyfikuje Twoją licencję. Będziesz potrzebował kodu seryjnego, jeśli będziesz chciał ponownie aktywować oprogramowanie (np. po sformatowaniu dysku i ponownej instalacji lub przeniesieniu oprogramowania na nową maszynę). Kod seryjny nie ulega zmianie po ponownej aktywacji oprogramowania. Sugerujemy zapisanie kodu seryjnego w stałej i pewnej lokalizacji.
Podczas rejestracji wymagany jest wcześniej dostarczony kod seryjny. Jeśli kod seryjny został utracony i nie można go odzyskać (ponieważ nie podano adresu e-mail lub adres e-mail nie jest już ważny), skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego. Z chęcią zresetujemy Twoje hasło.
Poniżej znajdują się informacje potrzebne do skonfigurowania zapory:

Adres IP serwera: archlinexp.com

Port: 80 (standardowy HTTP)

Domena: archlinexp.com
Nie ma obaw, że działania na komputerze spowodują trwałe wyłączenie oprogramowania. Większe zmiany (formatowanie dysku jest jedną z takich poważnych zmian) oznaczają, że musisz ponownie aktywować oprogramowanie. Jeśli masz swój kod seryjny, będzie to szybki i łatwy proces.

Może być kilka przyczyn:

Zapomniałeś zarejestrować swój kod seryjny.
Zapomniałeś aktywować licencję w określonym czasie.
Zapomniałeś podłączyć swój klucz USB.
Nie ma obecnie wersji na system MAC.

MAC OS X v10.5.8 „Leopard” lub MAC OS X v10.6.3 lub nowszy

Procesor Intel Core 2 lub lepszy (zalecany jest i7)

Boot Camp lub Parallels Desktop 6 i nowsze wersje ** lub VMware Fusion 6 i nowsze **

** Sprawdź stronę główną Boot Camp lub Parallels Desktop lub VMware Fusion, aby uzyskać dalsze szczegółowe informacje na temat rzeczywistych wymagań oprogramowania.

Aby uruchomić środowisko ARCHLine.XP Interior w środowisku Mac, musisz zainstalować także system operacyjny Windows.

Każdy nowy Mac pozwala zainstalować i uruchomić Windows z natywną prędkością, używając wbudowanego narzędzia o nazwie Boot Camp.

How to Switch Between Windows and OS X with Mac’s Boot Camp

https://support.apple.com/en-us/HT201468

Po zakończeniu instalacji możesz uruchomić komputer Mac z systemem OS X lub Windows.

Więcej informacji o korzystaniu z systemu Windows na komputerze Mac za pośrednictwem Boot Camp:

http://support.apple.com/kb/ht1461

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram