POBIERZ DEMO

Dzień Kobiet to wyjątkowy czas, w którym szczególnie doceniamy piękno płci żeńskiej. Piękno zarówno wewnętrzne, jak i wizualne. Okazja ta stała się dla nas inspiracją do przygotowania niepowtarzalnego webinarium.

Jeszcze lepsze wizualizacje – Archline.XP 2023!

Archline.XP LIVE to łatwe w obsłudze i profesjonalne oprogramowanie do tworzenia wysokiej jakości wizualizacji w czasie rzeczywistym. Narzędzie przekształca modele BIM/CAD w zjawiskowe przestrzenie 3D, które mają za zadanie wiernie oddawać rzeczywistość. Najnowsza wersja pozwala na jeszcze lepsze efekty niż dotychczas!

Co zyskasz?

Gwarantujemy, że dzięki szkoleniu zdobędziesz nowe umiejętności projektowania oraz poszerzysz horyzonty swojej kreatywności. Pokażemy Ci, jak wydajnie wykorzystać nowe możliwości Archline.XP, aby tworzyć piękne wizualizacje, stanowiące klucz do udanej prezentacji projektu.

Plan szkolenia:

1. Przedstawienie listy wszystkich zmian/dodatków i poprawek w ARCHLINE 2023

2. Omówienie nowego silnika renderującego:

 • zmiany w edytorze materiałów
 • zmiany w systemie oświetlenia
 • ustawienia renderingu

Dodatkowo otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu.

Zapisz się już dziś!

Rozwiń swoje kompetencje i zyskaj specjalne prezenty!


  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

  TMSYS Sp. z o.o.

  Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
  Archline w Polsce

  ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
  wnetrza@archline-polska.pl
  Dział handlowy 
  Wnętrza
  695 446 227
  BIM
  513 504 612
  Pomoc techniczna
  12 419 80 21
  pomoc@tmsys.pl
  POLECAMY RÓWNIEŻ
  crossmenu
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram