POBIERZ DEMO

Wymagania sprzętowe

Zalecane i minimalne wymagania sprzętowe i systemowe ARCHLine.XP®.

Zalecane wymagania

System operacyjny64-bitowy system Microsoft Windows 8.1/10 z zainstalowanymi najnowszymi aktualizacjami (system Windows XP * i system Windows Vista nie są obsługiwane).
ProcesorIntel i7 lub 8 rdzeniowy procesor AMD
Dysk twardyHDD lub SSD – 2 GB wolnego miejsca na twardym dysku instalacyjnym i co najmniej dodatkowe 6 GB wolnego miejsca na dysku systemowym (w większości przypadków jest to dysk C)
RAM8 GB lub więcej
GPUKarta graficzna z obsługą DirectX 11 i 9.0c. NP: karty graficzne NVIDIA lub ATI z co najmniej 1 GB pamięci dedykowanej. Zintegrowane karty graficzne Intel NIE są zalecane, z wyjątkiem Intel HD Graphics 2000 lub wyższej!
Wyświetlaczrozdzielczość co najmniej 1920 x 1080 (4K jest obsługiwana).

Minimalne wymagania

System operacyjny64-bitowy system Microsoft Windows 8.1/10 z zainstalowanymi najnowszymi aktualizacjami (system Windows XP * i system Windows Vista nie są obsługiwane).
ProcesorIntel Core 2 lub AMD Phenom lub lepszy
Dysk twardyHDD – 2 GB wolnego miejsca na dysku instalacyjnym i co najmniej dodatkowe 3 GB wolnego miejsca na dysku systemowym (w większości przypadków jest to dysk C)
RAM4 GB lub więcej
GPUkarta graficzna z obsługą DirectX 9.0c. Np: NVIDIA 6600 lub nowsza, lub ATI X 600 lub wyższa z minimum 512 MB dedykowanej pamięci. Zintegrowane karty graficzne Intel NIE są zalecane, z wyjątkiem Intel HD Graphics 2000 lub wyższej!
Wyświetlaczrozdzielczość co najmniej 1366 x 768 (obsługiwana jest rozdzielczość 4K)

ARCHLine. XP LIVE

Wymagany system operacyjny:64-bitowy system Microsoft Windows 10 z zainstalowanymi najnowszymi aktualizacjami i dodatkami Service Pack
GPUKarta graficzna z obsługą DirectX 11. Np: karty graficzne NVIDIA (GTX serii 16xx, RTX serii 20xx, 30xx) lub ATI (seria RX 6xxx) z co najmniej 4 GB pamięci dedykowanej. Zintegrowane karty graficzne Intel NIE są zalecane.

Dla użytkowników komputerów MAC

System operacyjny- Mac z procesorem Intel, z systemem MAC OS X 10.11 „El Capitan” lub nowszą wersją
- Boot Camp
- Microsoft Windows* (64-bitowy system Microsoft Windows 8.1 / 10 z zainstalowanymi najnowszymi aktualizacjami. Dla systemu Windows 10 w wersji „N” i „KN” należy zainstalować pakiet funkcji multimedialnych), Instalacja jako maszyna wirtualna lub na fizycznej, osobnej partycji dla systemu Windows ze wszystkimi niezbędnymi sterownikami
ProcesorIntel i5 lub lepszy (zalecany i7), lub odpowiednik AMD.
Dysk twardymin. 256 GB HDD, 2 GB wolnego miejsca na dysku instalacyjnym i co najmniej dodatkowe 3 GB wolnego miejsca na dysku systemowym (w większości przypadków jest to dysk C:)
RAMminimum 8 GB RAM (zalecane 16 GB RAM lub więcej) dedykowane do uruchamiania systemu operacyjnego Windows.
Mysz2-przyciskowa, mysz z rolką.

*Każdy nowy komputer Mac umożliwia instalację i uruchomienie systemu Windows z pełną zgodnością za pomocą wbudowanego narzędzia o nazwie BootCamp. Aby uruchomić ARCHLine.XP w środowisku Mac, należy również zainstalować system operacyjny Windows (kupowany osobno)

ROZWIĄZANIA ANTYWIRUSOWE:

Zalecane rozwiązania antywirusoweWindows Defender, Bitdefender.
Rozwiązania antywirusowe i oprogramowanie zabezpieczająceEset, Avast, ŚR, F-Secure.
Nie zalecane rozwiązania antywirusoweMcAfee: w przypadku korzystania z programu antywirusowego McAfee nie możemy zagwarantować, że ARCHLine.XP będzie działał poprawnie.

Jeśli nie używasz wbudowanego programu antywirusowego Microsoft Windows, zalecamy dodanie programu do wyjątków przed zainstalowaniem ARCHLine.XP w celu prawidłowego użytkowania.

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram