POBIERZ DEMO

Oferta jest skierowana do wszystkich profesjonalistów w branży architektonicznej, którzy chcą unowocześnić narzędzia pracy i zwiększyć efektywność projektów.

Do końca lipca oferujemy 15% rabatu na nowe licencje wieczyste oraz aktualizacje.

Korzyści z wyboru ARCHLine.XP:

 • Intuicyjny interfejs użytkownika zapewnia płynność pracy i łatwość obsługi, co pozwala na szybsze wdrożenie.
 • Zaawansowane funkcjonalności umożliwiają tworzenie skomplikowanych projektów architektonicznych i wnętrzarskich z dużą precyzją.
 • Integracja z BIM pozwala na lepsze zarządzanie danymi i usprawnienie procesu projektowego.
 • Obszerna biblioteka obiektów 3D ułatwia projektowanie poprzez dostęp do szerokiej bazy gotowych obiektów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!


  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

  TMSYS Sp. z o.o.

  Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
  Archline w Polsce

  ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
  wnetrza@archline-polska.pl
  Dział handlowy 
  Wnętrza
  695 446 227
  BIM
  513 504 612
  Pomoc techniczna
  12 419 80 21
  pomoc@tmsys.pl
  POLECAMY RÓWNIEŻ
  crossmenu
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram