POBIERZ DEMO

Projektuj szybko i efektywnie dowolne wnętrza. Przy wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi twórz:

- Modele 3D;

- Realistyczną wizualizację;

- Pełną dokumentację projektową.

 

Skorzystaj z promocji dla użytkowników InterCAD i zwizualizuj wszystkie swoje pomysły na o wiele wyższym poziomie. Zgłoś się po swój indywidualny voucher.

 

Chcesz poznać i samodzielnie przetestować wszystkie możliwości oprogramowania ARCHLine.XP? Pobierz bezpłatną wersje testową i sprawdź możliwości programu ARCHLine.XP.

 

Pobierz demo

 

Zapytaj o ofertę i odbierz voucher

Aby otrzymać ofertę oraz indywidualny voucher dla użytkowników InteriCAD na oprogramowanie ARCHLine.XP, wypełnij formularz.

 


  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

  TMSYS Sp. z o.o.

  Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
  Archline w Polsce

  ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
  wnetrza@archline-polska.pl
  Dział handlowy 
  Wnętrza
  695 446 227
  BIM
  513 504 612
  Pomoc techniczna
  12 419 80 21
  pomoc@tmsys.pl
  POLECAMY RÓWNIEŻ
  crossmenu
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram