POBIERZ DEMO

Zapraszamy do skorzystania z darmowej prezentacji online z oprogramowania ARCHLine.XP, dostępnej dla klientów z całej Polski.

Dla mieszkańców Małopolski i Śląska oferujemy prezentację z dojazdem do Twojego biura!

Korzyści z uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu ARCHLine.XP:

 • Nauczysz się efektywnie wykorzystywać zaawansowane funkcje oprogramowania do tworzenia wysokiej jakości projektów.
 • Poznasz nowoczesne techniki i metody projektowania, które pomogą Ci wyróżnić się na rynku.
 • Skorzystasz z wiedzy i doświadczenia eksperta, który odpowie na Twoje pytania.

Nie przegap okazji, aby poszerzyć swoje horyzonty. Umów się na prezentację już dziś!


  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

  TMSYS Sp. z o.o.

  Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
  Archline w Polsce

  ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
  wnetrza@archline-polska.pl
  Dział handlowy 
  Wnętrza
  695 446 227
  BIM
  513 504 612
  Pomoc techniczna
  12 419 80 21
  pomoc@tmsys.pl
  POLECAMY RÓWNIEŻ
  crossmenu
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram