POBIERZ DEMO

Tym razem wprowadzamy serię loftowych mebli z kolekcji Windsor od renomowanej marki Four Dukes, która doskonale łączy surowy urok z elegancją oraz funkcjonalnością.

Kolekcja Windsor jest wyrazem przemysłowych inspiracji i oryginalności. Została zaprojektowana tak, aby każdy detal odzwierciedlał ducha nowoczesnego designu, jednocześnie zachowując funkcjonalność potrzebną w każdym wnętrzu. W ofercie znajdziecie stoły i stoliki, które będą idealnym uzupełnieniem każdej przestrzeni.

Jedną z innowacyjnych funkcji, którą wprowadziliśmy po raz pierwszy w tej bibliotece, jest system tzw. kart kolorów. Umożliwia on użytkownikom przypisanie wybranych grup materiałów do konkretnych elementów obiektów, takich jak rama czy blat, zgodnie z aktualnym katalogiem producenta. To znacznie ułatwi dostosowanie projektów do indywidualnych preferencji i potrzeb klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z nową biblioteką w programie ARCHLine.XP i wykorzystania jej w projektach. Wierzymy, że kolekcja Windsor pozwoli na jeszcze większą kreatywność i innowacyjność w projektowaniu wnętrz.

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram