POBIERZ DEMO

Szwajcarski styl minimalistyczny to podejście do projektowania wnętrz, które emanuje prostotą i przejrzystością. Tworzy przestrzeń, w której minimalizm jest w doskonałej harmonii z naturalnym ciepłem.

Jego zasady łączą w sobie funkcjonalność z estetyką, uwzględniając równocześnie praktyczność i piękno w procesie tworzenia wnętrza. To podejście gwarantuje, że każdy element ma wyznaczone miejsce i spełnia zadanie, przyczyniając się do spójności i harmonii całego projektu.

Szwajcarski styl minimalistyczny, czyli jaki?

Jedną z charakterystycznych cech tego stylu jest zastosowanie prostych i czystych linii, czego doskonałym przykładem jest salon. Ściany są zdominowane przez elegancki kontrast bieli i szarości, tworząc bardziej przestronną i jaśniejszą atmosferę. Meble i dekoracje charakteryzują się czystymi liniami i minimalistycznymi formami.

Jednak zastosowanie drewnianych elementów przyczynia się do cieplejszej i bardziej harmonijnej atmosfery. Obecność drewna wnosi naturalne ciepło i przyjazność do przestrzeni, zachowując jednocześnie minimalistyczną estetykę.

Sypialnia również tworzy harmonijną całość, a drzwi sięgające od podłogi do sufitu dają poczucie nowoczesności i elegancji. Zastosowanie brązowych akcentów dodatkowo podkreśla nowoczesny wygląd przestrzeni.

W szwajcarskim stylu minimalistycznym duży nacisk położono również na układ. Proste i opływowe meble są umieszczone symetrycznie w pomieszczeniu, aby stworzyć równowagę. Akcesoria i dekoracje są ograniczone do minimum, często pojawiając się w monochromatycznych lub naturalnych kolorach. Uporządkowana przestrzeń i minimalistyczne umeblowanie pozwalają położyć nacisk na detale wystroju wnętrz, takie jak lampy o unikalnym kształcie lub niestandardowe elementy wystroju.

Modelowanie i renderowanie: Krisztina Hárosi

Masz pytania?

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram