POBIERZ DEMO

Dla każdego projektanta wnętrz, wysokiej jakości wizualizacje to klucz do udanej prezentacji projektu. ARCHLine.XP to przyjemne w użytkowaniu, niedrogie, a także profesjonalne oprogramowanie przeznaczone do tworzenia realistycznych wizualizacji, a rozszerzenie w postaci ARCHLine.XP LIVE urozmaici prezentację projektu dzięki możliwości spacerowania po wirtualnej rzeczywistości.

 

Obejrzyj prezentację ARCHLine.XP LIVE 2021

 

 

Inna nowa rzeczywistość z ARCHLine.XP

Archline.XP w wersji 2021 posiada poprawiony silnik renderujący, który oferuje większe możliwości sterowania oświetleniem. Przekłada się to na o wiele większy realizm scen, w stosunku do poprzednich wersji. Istnieje również możliwość stworzenia scen nocnych dla oświetlenia sztucznego, a także scen dziennych z naturalnym oświetleniem uwzględniającym dokładną lokalizacje nieruchomości, datę oraz czas.

 

Przede wszystkim wygoda

Szybki czas pracy w połączeniu z wygodą użytkowania systemu to bardzo ważne aspekty w oprogramowaniu projektanta. W ARCHLine.XP opcja tworzenia kolejki renderingu, daje użytkownikowi możliwość renderowania projektu przy jednoczesnym korzystaniu z programu. Optymalizuj proces projektowania i oszczędzaj cenny czas, który możesz poświęcić na dopracowanie kolejnych projektów!

 

Spacer po wirtualnych wnętrzach

Wykorzystaj intuicyjne rozszerzenie Panoramy 360 stopni i oprowadzaj swoich klientów po wirtualnych wnętrzach. Pomieszczenia można obserwować zarówno w płaszczyźnie poziomej 360°, jak i w pionowej +/- 90°.
Panoramy to dla Ciebie za mało? Korzystając z innowacyjnego silnika renderującego LIVE spaceruj po wirtualnych wnętrzach i oprowadzaj interaktywnie swoich inwestorów po ich przyszłych wnętrzach. Dodatkowo, projekty w postaci panoram 360 możesz udostępniać i wysyłać swoim klientom, tak aby sami eksplorowali stworzone przez Ciebie wnętrza w swoim domowym zaciszu.

 

Animacja na nowym poziomie… z ARCHLine.XP LIVE

Animacja oraz rzetelne odwzorowanie materiałów jest kluczowe w wysokiej jakości prezentacji. W najnowszej wersji silnika renderującego LIVE jesteśmy w stanie oddać rzeczywisty obraz tafli wodnej, różnorodnej roślinności, a także innych przedmiotów takich jak samochody, meble czy podłogi. Realistyczne materiały pozwolą Ci podkreślić szczegóły projektu, a dzięki niezliczonym wariantom tekstur i ustawień możesz projektować w stylu, w którym czujesz się najlepiej.

 

Realizm na pierwszym miejscu

Zwiększ realizm swoich wizualizacji rysując ścieżki animacji dla ludzkich postaci, które mogą chodzić, biegać, a także rozpoczynać rozmowę. Twórz profesjonalne filmy w wysokiej rozdzielczości oraz łącz je w jedną prezentację bez konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania przeznaczonego do edycji wideo.
Co więcej, nie musisz czekać wielu godzin, aż wizualizacja będzie gotowa – wszystko dzieje się w kilka minut i jest gotowe do obejrzenia na komputerze lub dowolnym mobilnym urządzeniu z możliwością udostępnienia projektu Twoim klientom.

 

Biblioteka LIVE

Pragniesz uzupełnić swój projekt o gotowe elementy i efekty, które urozmaicą Twoje pomieszczenia?
Płomienie i światła świec rozpalą Twoje przestrzenie nadając im niezwykły klimat z pewną dozą intymności. Z kolei dym z kominka wraz z parą ożywią cały projekt, wywierając jeszcze większe wrażenia na obserwatorach.

 

Steruj pogodą

Wykorzystaj zaawansowane funkcje pogody w zależności od potrzeb Twojego projektu. Chcesz symulować chmury tworząc bardziej lub mniej zachmurzone niebo? A może pragniesz rozświetlić swoje pomieszczenia wykorzystując naturalne światło słoneczne? Steruj opadami deszczu lub śniegu tworząc niepowtarzalne warunki pogodowe w swoich wizualizacjach.

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram