POBIERZ DEMO

Dla każdego projektanta wnętrz, wysokiej jakości wizualizacje to klucz do udanej prezentacji projektu. ARCHLine.XP to przyjemne w użytkowaniu, niedrogie, a także profesjonalne oprogramowanie przeznaczone do tworzenia realistycznych wizualizacji, a rozszerzenie w postaci ARCHLine.XP LIVE urozmaici prezentację projektu dzięki możliwości spacerowania po wirtualnej rzeczywistości.

 

Obejrzyj prezentację ARCHLine.XP LIVE 2021

 

 

Inna nowa rzeczywistość z ARCHLine.XP

Archline.XP w wersji 2021 posiada poprawiony silnik renderujący, który oferuje większe możliwości sterowania oświetleniem. Przekłada się to na o wiele większy realizm scen, w stosunku do poprzednich wersji. Istnieje również możliwość stworzenia scen nocnych dla oświetlenia sztucznego, a także scen dziennych z naturalnym oświetleniem uwzględniającym dokładną lokalizacje nieruchomości, datę oraz czas.

 

Przede wszystkim wygoda

Szybki czas pracy w połączeniu z wygodą użytkowania systemu to bardzo ważne aspekty w oprogramowaniu projektanta. W ARCHLine.XP opcja tworzenia kolejki renderingu, daje użytkownikowi możliwość renderowania projektu przy jednoczesnym korzystaniu z programu. Optymalizuj proces projektowania i oszczędzaj cenny czas, który możesz poświęcić na dopracowanie kolejnych projektów!

 

Spacer po wirtualnych wnętrzach

Wykorzystaj intuicyjne rozszerzenie Panoramy 360 stopni i oprowadzaj swoich klientów po wirtualnych wnętrzach. Pomieszczenia można obserwować zarówno w płaszczyźnie poziomej 360°, jak i w pionowej +/- 90°.
Panoramy to dla Ciebie za mało? Korzystając z innowacyjnego silnika renderującego LIVE spaceruj po wirtualnych wnętrzach i oprowadzaj interaktywnie swoich inwestorów po ich przyszłych wnętrzach. Dodatkowo, projekty w postaci panoram 360 możesz udostępniać i wysyłać swoim klientom, tak aby sami eksplorowali stworzone przez Ciebie wnętrza w swoim domowym zaciszu.

 

Animacja na nowym poziomie… z ARCHLine.XP LIVE

Animacja oraz rzetelne odwzorowanie materiałów jest kluczowe w wysokiej jakości prezentacji. W najnowszej wersji silnika renderującego LIVE jesteśmy w stanie oddać rzeczywisty obraz tafli wodnej, różnorodnej roślinności, a także innych przedmiotów takich jak samochody, meble czy podłogi. Realistyczne materiały pozwolą Ci podkreślić szczegóły projektu, a dzięki niezliczonym wariantom tekstur i ustawień możesz projektować w stylu, w którym czujesz się najlepiej.

 

Realizm na pierwszym miejscu

Zwiększ realizm swoich wizualizacji rysując ścieżki animacji dla ludzkich postaci, które mogą chodzić, biegać, a także rozpoczynać rozmowę. Twórz profesjonalne filmy w wysokiej rozdzielczości oraz łącz je w jedną prezentację bez konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania przeznaczonego do edycji wideo.
Co więcej, nie musisz czekać wielu godzin, aż wizualizacja będzie gotowa – wszystko dzieje się w kilka minut i jest gotowe do obejrzenia na komputerze lub dowolnym mobilnym urządzeniu z możliwością udostępnienia projektu Twoim klientom.

 

Biblioteka LIVE

Pragniesz uzupełnić swój projekt o gotowe elementy i efekty, które urozmaicą Twoje pomieszczenia?
Płomienie i światła świec rozpalą Twoje przestrzenie nadając im niezwykły klimat z pewną dozą intymności. Z kolei dym z kominka wraz z parą ożywią cały projekt, wywierając jeszcze większe wrażenia na obserwatorach.

 

Steruj pogodą

Wykorzystaj zaawansowane funkcje pogody w zależności od potrzeb Twojego projektu. Chcesz symulować chmury tworząc bardziej lub mniej zachmurzone niebo? A może pragniesz rozświetlić swoje pomieszczenia wykorzystując naturalne światło słoneczne? Steruj opadami deszczu lub śniegu tworząc niepowtarzalne warunki pogodowe w swoich wizualizacjach.

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
info@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Wsparcie techniczne
Wnętrza
723 255 525
BIM
12 362 30 96
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram