POBIERZ DEMO

Inny wymiar renderingu – LIVE

Błyskawiczne renderowanie w czasie rzeczywistym obrazów statycznych, panoram i animacji.
POBIERZ DEMO
ARCHLine.XP LIVE przekształca modele BIM / CAD w imponujące przestrzenie 3D, w których ludzie chodzą, delikatny wiatr porusza drzewami, ogień buzuje w kominku. ARCHLine.XP LIVE jest łatwy w obsłudze i nauce.  Jego moc tkwi w najnowocześniejszej technologii, którą zapewnia znany silnik Unreal Engine 4.

Wizualizacje w mgnieniu oka

Wizualizacje są gotowe już w momencie, gdy ustawisz widok, którego potrzebujesz. Nie potrzeba tracić czasu na renderowanie, więc możesz natychmiast wysłać wizualizacje do swoich klientów.
Twórz wysokiej jakości animowane klipy o wysokiej rozdzielczości i łącz je w jeden bez konieczności korzystania z zewnętrznego oprogramowania do edycji wideo.

Co więcej, nie musisz czekać godzinami, aż animacja będzie gotowa, ponieważ są one tworzone w jednej chwili i od razu są gotowe do obejrzenia na komputerze lub dowolnym urządzeniu mobilnym.
Zabierz swojego klienta tam, gdzie toczy się akcja, prezentując swoje projekty wykorzystaj panoramiczne obrazy 360 stopni. Wyślij swoją pracę do klientów, którzy mogą na własą rękę odkrywać to, co stworzyłeś. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania w celu uzyskania takiego efektu.

Twój projekt mówi za siebie

Dzięki prawdziwie realistycznym i szczegółowym materiałom można pokazać nawet najmniejsze szczegóły powierzchni. Przetestuj niezliczone warianty i pomysły i znajdź ten, który naprawdę pasuje do Twojego stylu.
Niezależnie od tego, czy chodzi o ciepło wschodzącego słońca, czy nastrojowe światła we wnętrzu, Twoja wyobraźnia nie ma ograniczeń. Ustaw intensywność, kolor, temperaturę oświetlenia i pokaż swój projekt w jak najlepszym świetle.
Używaj dynamicznej powierzchni wody na basenach, wannach, aby uzyskać jeszcze bardziej naturalny efekt.

Efekty zwiększające realizm

Urozmaicaj swoje powierzchnie 3D treściami wideo, które mogą być wyświetlane ekranie telewizora lub animowaną reklamą w swoim projekcie; to wszystko, czego potrzeba, aby uzyskać oszałamiające efekty wizualne.
Przeglądaj bibliotekę LIVE w poszukiwaniu gotowych do użycia efektów, takich jak płomienie, światło świec, dym z komina, para itp. Wystarczy kilka efektów, a każda część projektu ożyje.

Lustra, duże szklane portale i wiele innych lustrzanych powierzchni można wizualizować z prawdziwymi odbiciami. Aby osiągnąć idealną iluzję możesz dostosować przejrzystość i jakość odbić za pomocą kilku suwaków.

Ruch, gdziekolwiek spojrzysz

ARCHLine.XP LIVE jest dostarczany z gotowymi do użycia wysokiej jakości animowanymi postaciami ludzkimi, co pomaga zwiększyć realizm wizualizacji. Możesz szkicować ścieżki animacji dla postaci ludzkich, które będą po nich chodzić lub biegać w oparciu o wybraną animację, lub jeśli wolisz, mogą również rozpocząć ze sobą rozmowę.
Umieść pojazd w modelu, narysuj ścieżkę i ustaw prędkość ruchu. To wszystko, czego potrzebujesz, aby zapełnić ulice w kilku krokach. Oczywiście możesz importować modele 3D ze źródeł zewnętrznych, aby dodać np. inteligentne odkurzacze lub inne ruchome obiekty do swoich projektów.
Animowanie materiału powierzchniowego jest równie łatwe jak 2 + 2. Ustaw poziomą i / lub pionową prędkość przesuwu tekstury i gotowe. Użyj tej unikalnej funkcji do tworzenia animowanych reklam rollup, paneli LED i nie tylko.

Środowisko

Dodaj liście, drzewa, trawę do swoich przestrzeni. Nawet jeśli musisz pokryć ogromne powierzchnie nie stanowi to problemu. Skonfiguruj swój pędzel, aby losowo generował różnorodne krzewy, drzewa i kwiaty na wybranym obszarze.
W bibliotece własnej LIVE dostępne są gotowe do użycia tła wysokiej jakości, które jednym kliknięciem zwiększają realizm otoczenia modelu. Tła mają różne rozmiary i są przeznaczone do otaczania mniejszych i większych projektów w miejskich lub naturalnych scenariuszach.
Symuluj chmury, światło słoneczne, mgłę, deszcz lub opady śniegu. Po prostu znajdź potrzebne ustawienia pogody, a LIVE sprawi, że efekt wybranego stylu będzie widoczny na Twoich obrazach w postaci kałuż, czy śniegu.

LiveSync i Import

Praca ze SketchUp i LIVE jest łatwa dzięki bezpłatnej wtyczce ARCHLine.XP LIVE SektchUp dostępnej dla użytkowników SketchUp Pro. Po prostu modeluj wszystko w SketchUp i użyj przycisku Synchronizuj, aby przenieść projekt do modułu LIVE. Zmień model w fotorealistyczne wizualizacje w czasie rzeczywistym w ciągu kilku minut. Za każdym razem, gdy zmieni się model SketchUp, wystarczy ponownie nacisnąć przycisk Synchronizuj, aby zaktualizować wizualizację LIVE o najnowsze zmiany. To naprawdę jest tak proste!
Pracujesz w ARCHLine.XP? Wspaniała wiadomość: śledź zmiany w projektach architektów i projektach wnętrz za pomocą funkcji LiveSync, która umożliwia synchronizację zmian wprowadzonych w oprogramowaniu projektowym ARCHLine.XP z oprogramowaniem do wizualizacji ARCHLine.XP LIVE za pomocą jednego kliknięcia.
LIVE jest w stanie odczytać modele SKP, OBJ i FBX, dzięki czemu możesz wzbogacić swoje wizualizacje i rozszerzyć bibliotekę obiektów o jeszcze więcej treści.

Pobierz demo

Chcesz przekonać się o funkcjonalności programu? Pobierz wersję demonstracyjną i poznaj możliwości ARCHLine.XP LIVE.
POBIERZ

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram