POBIERZ DEMO

Przedłużamy wakacyjną promocję ARCHLine.XP! Jeszcze tylko do końca sierpnia  kupując ARCHLine.XP, otrzymasz nie tylko nowoczesny program do projektowania architektury i wnętrz z technologią BIM, ale także atrakcyjny prezent do wyboru!

To Ty decydujesz, co chcesz otrzymać:

• Torbę projektanta wraz z próbnikiem kolorów RAL lub
• Dwudniowe szkolenie z oprogramowania ARCHLine.XP!

Wybierając szkolenie, możesz zrealizować je w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu – w siedzibie firmy TMSYS (Kraków) lub w formie online.

Promocja trwa do 31.08.2020 r. i dotyczy zakupu oprogramowania ARCHLine.XP.

 

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz i dopytaj o szczegóły oferty promocyjnej!

 


  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

  TMSYS Sp. z o.o.

  Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
  Archline w Polsce

  ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
  wnetrza@archline-polska.pl
  Dział handlowy 
  Wnętrza
  695 446 227
  BIM
  513 504 612
  Pomoc techniczna
  12 419 80 21
  pomoc@tmsys.pl
  POLECAMY RÓWNIEŻ
  crossmenu
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram