POBIERZ DEMO

Projektantka: Inez Kósa

Laureatka specjalnej nagrody w konkursie „Pokój Roku 2024” organizowanym przez HOMEINFO i LOSZ.

Ukończyłam studia z zakresu projektowania wnętrz w zeszłym roku, wcześniej pracowałam jako specjalista od aranżacji wnętrz na sprzedaż.

W konkursie nie było szczególnych wymagań co do układu czy stylu, co było zarówno ułatwieniem, jak i utrudnieniem. Trudne, bo łatwo było się zgubić w niezliczonych opcjach, łatwiejsze, ponieważ dało mi to możliwość stworzenia salonu moich marzeń.

Mojemu projektowi nadałam tytuł „Rustykalny minimalizm”.

W czystej, wysokiej przestrzeni starałam się osiągnąć delikatną równowagę, umieszczając nowoczesne i surowo wykonane meble. Dzięki włączeniu dużych powierzchni szklanych powiększyłam już przestronną strefę jadalniano-salonową. Co więcej, poprzez zastosowanie powierzchni szklanych, przyległy taras płynnie stał się częścią przestrzeni życiowej.

Pod względem materiałów, połączyłam rustykalne drewno z nowoczesnym betonem, wprowadzając mieszankę starego i nowego do wnętrza.

Do mojej pracy wykorzystałam program ARCHLine.XP, który został mi udostępniony bezpłatnie przez Cadline Kft. na czas trwania konkursu.

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram