POBIERZ DEMO

Największe targi wnętrzarskie Warsaw Home 2019 przeszły już do historii! To były wspaniałe, bardzo intensywne cztery dni. Dziękujemy za ogromne zainteresowanie oprogramowaniem ARCHLine.XP, za liczne rozmowy i ciepłe słowa od osób, które już użytkują nasze rozwiązania.

W dniach 03-06.10.2019 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w czwartej edycji Targów Warsaw Home. Było to wyjątkowe święto miłośników trendów wnętrzarskich! Wystawcy z całej Europy eksponowali swoje najnowsze rozwiązania i inspirowali odwiedzających. Na naszych stoisku gościliśmy pasjonatów projektowania wnętrz, którzy chętnie odkrywali funkcjonalność najnowszej wersji programu ARCHLine.XP. Ku naszej radości, zainteresowanie tym rozwiązaniem było bardzo duże.

Odbyliśmy wiele inspirujących rozmów, mieliśmy okazję spotkać się osobiście z użytkownikami naszych programów, a także wymienić doświadczenia z innymi wystawcami. To były wspaniałe cztery dni, dlatego cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Dziękujemy odwiedzającym, wystawcom oraz organizatorom. Do zobaczenia w przyszłym roku!

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram