POBIERZ DEMO

Projektujesz w środowisku CAD 2D i chcesz rozszerzyć funkcjonalność swojego obecnego oprogramowania?

Wersja ARCHLine.XP LT powstała z myślą o mniejszych biurach projektowych i freelancerach, dla których stosunek jakości do ceny musi być optymalny.  Oprogramowanie ARCHLine.XP LT skrywa wiele talentów, dzięki którym rozszerzysz funkcjonalność programu GstarCAD oraz wejdziesz na nowy poziom projektowania w BIM.

Co skrywa ARCHLine.XP LT?

1. Licencja wieczysta oprogramowania.

2. Pełne wsparcie techniczne.

3. Zaawansowane modelowanie.

4. Dokumentacja zintegrowana w jednym programie.

5. Łatwy import plików: IFC, RVT, SKP, DWG, DXF.

6.Praca na warstwach znana z programów CAD 2D.

Jesteś użytkownikiem GstarCAD?


Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę.


  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23. Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

  TMSYS Sp. z o.o.

  Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
  Archline w Polsce

  ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
  info@archline-polska.pl
  Dział handlowy 
  Wnętrza
  695 446 227
  BIM
  513 504 612
  Wsparcie techniczne
  Wnętrza
  723 255 525
  BIM
  12 362 30 96
  POLECAMY RÓWNIEŻ
  crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram