POBIERZ DEMO

Wyśmienita atmosfera,  wielu pasjonatów designu, inspirujące rozmowy o najnowszych rozwiązaniach i trendach wnętrzarskich przy lampce wina, innowacyjne rozwiązania dla architektów i projektantów oraz urokliwe wnętrza z malowniczą strefą piknikową Galerii Tetmajera 83. Tak w skrócie można podsumować zakończony w ubiegły czwartek (24.09.20) pierwszą edycję Pikniku Architekta i Projektanta.

Tego słonecznego dnia na ul. Włodzimierza Tetmajera 83 w Krakowie dopisała nie tylko pogoda, ale i duża frekwencja. Odwiedzający nie zawiedli  i licznie zjawili się na miejscu o godz. 16:00.

Po szybkiej rejestracji gości przyszedł czas na oficjalne rozpoczęcie pikniku. Dzięki strefie networkingowej architekci i projektanci wnętrz otrzymali wyjątkową okazję, aby poznać kolegów i koleżanki z branży, nawiązać nowe kontakty biznesowe, a także wzajemnie wymienić się doświadczeniami zawodowymi przy aromatycznej kawie i kieliszku wina.

Kolejnym punktem wydarzenia był blok tematyczno-inspiracyjny, wypełniony przydatnymi poradami projektowymi partnerów wydarzenia. Monika Marek (Ilumni) przedstawiła najnowsze trendy w oświetleniu wnętrz oraz właściwy sposób ich doboru i rozmieszczenia w obiektach komercyjnych. Michał Skwarczek (TMSYS Sp. z o.o.) przybliżył  trendy w rozwoju nowoczesnego oprogramowania do projektowania wnętrz i architektury, a Roma Elsner (Miloo Home) udzieliła wskazówek dotyczących projektowania wnętrz jednocześnie w stylu klasycznym i ekologicznym.

Dzięki Ewelinie Dekordy (Halupczok) dowiedzieliśmy się,  w jaki sposób tegoroczne wydarzenia wpłynęły na trendy wnętrzarskie, natomiast Andrzej Kukułka (Moduelo Polska) wyjaśnił nam zauważalną tendencję wzrostu popularności w Polsce podłóg winylowych, wymieniając przy okazji na ich atuty.

Po części teoretycznej pikniku rozpoczęła się część praktyczna, złożona z warsztatów, konkursu oraz dyskusji między uczestnikami i partnerami pikniku. To właśnie wtedy każdy gość wydarzenia mógł uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania odnośnie przeprowadzonych prezentacji, jak również poznać sprawdzone sposoby zwiększenia efektywności swoich działań projektowych.

W tym bloku tematycznym niewątpliwie dużym  zainteresowaniem cieszyły się warsztaty z obsługi programu do projektowania wnętrz ARCHLine.XP. Wszyscy chętni otrzymali  wyjątkową okazję, aby pod czujnym okiem naszego eksperta własnoręcznie przetestować możliwości programu oraz poznać oferowane przez niego funkcje i narzędzia.

Dodatkowo dzięki specjalistom z Miloo Home goście pikniku mogli uzyskać wiele przydatnych informacji odnośnie Home staging’u i dowiedzieć się, w jaki sposób odpowiednie urządzenie nieruchomości może wpłynąć na łatwość ich sprzedaży i wynajmu. Z kolei dzięki pomocy firmy Mardom Decor mogliśmy odkryć uniwersalność zastosowań sztukaterii.

Podczas pikniku odbył się konkurs na najciekawsze zdjęcie z wydarzenia. Aby do niego przystąpić wystarczyło podczas pikniku  wykonać jedno zdjęcie i opublikować je w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), oznaczając wskazanymi hashtagami. Jednogłośną decyzją pierwsze miejsce zajęła pani Beata Wyrzycka, która w nagrodę otrzymała torbę projektanta.

Warto wspomnieć, że o właściwy nastrój uczestników i przebieg inspirujących rozmów zadbała restauracja La Baguette, dostarczając pyszne wypieki  i słodkości.

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim uczestnikom Pikniku Architekta i Projektanta za liczne przybycie i ciekawe rozmowy. Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas oraz dobrze się bawiliście.

Dziękujemy również Galerii Tetmajera 83 za współorganizację pikniku i gościnę, a także partnerom wydarzenia firmom: Ilumni, New HOME Design, Miloo Home oraz Halupczok za ciekawe wykłady  oraz cenne wsparcie merytoryczne.

Do zobaczenia na kolejnych piknikach dla architektów i projektantów!

 

Galeria zdjęć

 

[foogallery id="1865"]

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram