POBIERZ DEMO

Wyśmienita atmosfera,  wielu pasjonatów designu, inspirujące rozmowy o najnowszych rozwiązaniach i trendach wnętrzarskich przy lampce wina, innowacyjne rozwiązania dla architektów i projektantów oraz urokliwe wnętrza z malowniczą strefą piknikową Galerii Tetmajera 83. Tak w skrócie można podsumować zakończony w ubiegły czwartek (24.09.20) pierwszą edycję Pikniku Architekta i Projektanta.

Tego słonecznego dnia na ul. Włodzimierza Tetmajera 83 w Krakowie dopisała nie tylko pogoda, ale i duża frekwencja. Odwiedzający nie zawiedli  i licznie zjawili się na miejscu o godz. 16:00.

Po szybkiej rejestracji gości przyszedł czas na oficjalne rozpoczęcie pikniku. Dzięki strefie networkingowej architekci i projektanci wnętrz otrzymali wyjątkową okazję, aby poznać kolegów i koleżanki z branży, nawiązać nowe kontakty biznesowe, a także wzajemnie wymienić się doświadczeniami zawodowymi przy aromatycznej kawie i kieliszku wina.

Kolejnym punktem wydarzenia był blok tematyczno-inspiracyjny, wypełniony przydatnymi poradami projektowymi partnerów wydarzenia. Monika Marek (Ilumni) przedstawiła najnowsze trendy w oświetleniu wnętrz oraz właściwy sposób ich doboru i rozmieszczenia w obiektach komercyjnych. Michał Skwarczek (TMSYS Sp. z o.o.) przybliżył  trendy w rozwoju nowoczesnego oprogramowania do projektowania wnętrz i architektury, a Roma Elsner (Miloo Home) udzieliła wskazówek dotyczących projektowania wnętrz jednocześnie w stylu klasycznym i ekologicznym.

Dzięki Ewelinie Dekordy (Halupczok) dowiedzieliśmy się,  w jaki sposób tegoroczne wydarzenia wpłynęły na trendy wnętrzarskie, natomiast Andrzej Kukułka (Moduelo Polska) wyjaśnił nam zauważalną tendencję wzrostu popularności w Polsce podłóg winylowych, wymieniając przy okazji na ich atuty.

Po części teoretycznej pikniku rozpoczęła się część praktyczna, złożona z warsztatów, konkursu oraz dyskusji między uczestnikami i partnerami pikniku. To właśnie wtedy każdy gość wydarzenia mógł uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania odnośnie przeprowadzonych prezentacji, jak również poznać sprawdzone sposoby zwiększenia efektywności swoich działań projektowych.

W tym bloku tematycznym niewątpliwie dużym  zainteresowaniem cieszyły się warsztaty z obsługi programu do projektowania wnętrz ARCHLine.XP. Wszyscy chętni otrzymali  wyjątkową okazję, aby pod czujnym okiem naszego eksperta własnoręcznie przetestować możliwości programu oraz poznać oferowane przez niego funkcje i narzędzia.

Dodatkowo dzięki specjalistom z Miloo Home goście pikniku mogli uzyskać wiele przydatnych informacji odnośnie Home staging’u i dowiedzieć się, w jaki sposób odpowiednie urządzenie nieruchomości może wpłynąć na łatwość ich sprzedaży i wynajmu. Z kolei dzięki pomocy firmy Mardom Decor mogliśmy odkryć uniwersalność zastosowań sztukaterii.

Podczas pikniku odbył się konkurs na najciekawsze zdjęcie z wydarzenia. Aby do niego przystąpić wystarczyło podczas pikniku  wykonać jedno zdjęcie i opublikować je w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), oznaczając wskazanymi hashtagami. Jednogłośną decyzją pierwsze miejsce zajęła pani Beata Wyrzycka, która w nagrodę otrzymała torbę projektanta.

Warto wspomnieć, że o właściwy nastrój uczestników i przebieg inspirujących rozmów zadbała restauracja La Baguette, dostarczając pyszne wypieki  i słodkości.

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim uczestnikom Pikniku Architekta i Projektanta za liczne przybycie i ciekawe rozmowy. Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas oraz dobrze się bawiliście.

Dziękujemy również Galerii Tetmajera 83 za współorganizację pikniku i gościnę, a także partnerom wydarzenia firmom: Ilumni, New HOME Design, Miloo Home oraz Halupczok za ciekawe wykłady  oraz cenne wsparcie merytoryczne.

Do zobaczenia na kolejnych piknikach dla architektów i projektantów!

 

Galeria zdjęć

 

[foogallery id="1865"]

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
info@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Wsparcie techniczne
Wnętrza
723 255 525
BIM
12 362 30 96
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram