POBIERZ DEMO

Szybszy i lepszy sposób projektowania? Poznaj nowości w ARCHLine.XP 2022 i przetestuj najnowszą wersję programu!


ARCHLine.XP 2022 zapewnia jeszcze większe wsparcie w kontekście projektowania BIM, zaczynając od stworzenia początkowego projektu, a kończąc na modelu 3D bogatym w potrzebne dane. Program wraz z nową wersją zyskuje nową funkcjonalność taką jak sterowanie temperaturą barwową światła, tworzenie niestandardowych sufitów ze światłami, czy obsługę chmury Microsoft OneDrive i eksportu PDF 3D.


Poznaj przedsmak nowości w ARCHLine.XP 2022


Materiały PBR

 Materiały PBR (Physically Based Rendering) otwierają nowy świat wizualizacji. PBR oznacza renderowanie oparte na fizyce i pozwala symulować istniejące materiały tak realistycznie, jak to możliwe w każdych warunkach oświetleniowych.


Tworzenie niestandardowych sufitów ze światłami

Sufit podwieszany to jeden z najbardziej skomplikowanych elementów nowoczesnego projektowania domów. Możesz całkowicie dostosować wygląd swojego sufitu, dodając wnęki i mocowania w taki sposób, aby umieścić ukryte oświetlenie LED.


 Tworzenie drzwi przesuwnych w „Kreatorze drzwi”

Możliwe jest tworzenie niestandardowych drzwi przesuwnych za pomocą narzędzia „Kreator drzwi”. Dzięki nowym opcjom możesz również wykonać drzwi przesuwne biegnące przed i w ścianie.


Ulepszenia importu natywnego formatu Revit

Dzięki rozwinięciu funkcji importu z plików RVT najważniejsze elementy architektoniczne zachowują swój typ i właściwości. Ściana, płyta, słup, belka pojawiają się również w ARCHLine.XP jako elementy tego samego typu, o tych samych właściwościach.


Sterowanie grubością spoczników schodów

ARCHLine.XP automatycznie oblicza domyślną wartość grubości spocznika schodów. Teraz możliwe jest jednak nadpisanie tej cechy poprzez wprowadzenie innej wartości.


Graficzny rozkrój stopni schodów

Rozkrój stopni schodów daje nam informacji o częściach schodów, pomaga w ustaleniu kluczowych wymiarów.


Eksportuj pliki 3D PDF

Zapisuj i udostępniaj modele 3D w formacie PDF, czyli najpopularniejszym formacie dokumentacji. Możesz dostosować obrót, powiększenie, tryb renderowania, oświetlenie, kolor tła i widoczność każdej sekcji za pomocą standardowych elementów sterujących programu Adobe Reader.


Płyta stropowa o zmiennej grubości i nachyleniu

ARCHLine.XP oferuje nowy sposób określania spadku nachylenia na przykład na chodniku lub balkonie, gdzie pojawia się potrzeba stworzenia naturalnego spadku z warstwą cementu do drenażu.


Warstwy i fazy ścian

Teraz możesz w pełni dostosować wygląd ściany, stosując odmienne fazy do różnych warstw ściany.


Tworzenie wszystkich wymiarów pomiędzy tymczasowymi punktami przecięcia linii

Rysując linię tymczasową, program tworzy wymiary pomiędzy przecięciem linii, a elementami rysunkowymi.


Wyrównywanie elementów w widokach 2D i 3D

Dotychczasowe ręczne rozwiązanie było zbyt czasochłonne i nie zawsze dokładne. Użyj narzędzia „Wyrównanie”, aby określić dokładne położenie obiektów w kilka sekund. To narzędzie oferuje szereg opcji sortowania obiektów według własnego uznania. Może być używany zarówno w widokach 2D, jak i 3D.


Wielokrotne kopiowanie  

ARCHLine.XP w nowej wersji pozwoli Ci na wielokrotne kopiowanie wybranych elementów na kilka sposobów, na przykład wzdłuż jednej osi (blokada do X, Y lub Z) oraz wzdłuż ścieżki.


Profil odcinka drogi z materiałami

Od teraz możesz określić różne materiały dla różnych części odcinka drogi (chodnik, teren zielony, droga). Ta nowa funkcja umożliwia tworzenie bardziej złożonych i realistycznych dróg w terenie bez konieczności wprowadzania zmian w późniejszym czasie.


Obsługa chmury Microsoft OneDrive

Nowa wersja oferuje obsługę zarówno usługi przechowywania w chmurze Google, jak i OneDrive.


Równe odległości

Dzięki tej funkcji w wersji 2022 dokładnie podzielisz przestrzeń między wybranymi elementami.


Czyszczenie projektów

Poznaj proste i skuteczne narzędzie do zmniejszania rozmiaru plików projektów. Możesz usunąć wszystkie niepotrzebne i niechciane elementy z projektu jednym kliknięciem. To narzędzie zarządza wszystkimi dodanymi plikami, obiektami oraz stylami projektu.


Zobacz różnicę i ożyw swoje wizualizacje


Przetestuj najnowszą wersję ARCHLine.XP 2022
  TMSYS Sp. z o.o.

  Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
  Archline w Polsce

  ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
  wnetrza@archline-polska.pl
  Dział handlowy 
  Wnętrza
  695 446 227
  BIM
  513 504 612
  Pomoc techniczna
  12 419 80 21
  pomoc@tmsys.pl
  POLECAMY RÓWNIEŻ
  crossmenu
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram