POBIERZ DEMO

Rynek oprogramowania dla projektantów i architektów wnętrz oferuje pełen wachlarz różnorodnych rozwiązań. Producenci proponują coraz bardziej innowacyjne narzędzia, a wybór tego idealnego programu staje się coraz trudniejszy.  Na co zwrócić uwagę? Jedną z praktyk, na którą warto uważać,  ponieważ naraża projektantów na dodatkowe koszty, jest rozdzielanie produktów na moduły, najczęściej w modelu subskrypcji.

W przypadku podziału programu na moduły, użytkownicy mogą także napotkać problemy z kompatybilnością, np. program do projektowania nie będzie współgrał z silnikiem renderującym. Powtarza się także problemem z importem modeli. Producenci oprogramowania tworzą własne rozszerzenia plików i nie umożliwiają przenoszenia swojej pracy do innego programu.

Nie bez znaczenia jest także to, że sprzedaż większości popularnych programów opiera się na modelu subskrypcji rocznej. W skali 5 lat koszt zestawu oprogramowania dla projektantów wnętrz może wynosić łącznie nawet do 50 tysięcy złotych!*

Czy istnieje rozwiązanie, które będzie stanowiło odpowiedź na te wszystkie problemy? Systemem, który wyróżnia się kompleksowym działaniem i modelem wieczystej licencji jest ARCHLine.XP. Decydując się na jego zakup, użytkownik ma gwarancje bezterminowej licencji, aktualizacji bieżącej wersji, a także wsparcia technicznego i co dla wielu bardzo ważne – brak jakichkolwiek ukrytych, dodatkowych kosztów.

ARCHLine.XP jest kompleksowym narzędziem dla architektów wnętrz. Posiadacze licencji nie potrzebują żadnych dodatkowych aplikacji, czy zewnętrznych silników renderujących. Program umożliwia modelowanie 3D, generowanie pełnej dokumentacji projektowej oraz tworzenie realistycznych wizualizacji. Dużym udogodnieniem jest także to, że jest to narzędzie BIM, dzięki czemu pozwala na przenoszenie informacji o projekcie bez utraty danych oraz płynną współpracę specjalistów z różnych dziedzin.

Oprogramowanie zawiera także wbudowany moduł płytek oraz zaawansowany moduł kuchenny, co znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Zaletą rozwiązania jest również zgodność z wieloma formatami plików, czyli możliwość importu i eksportu w kilkunastu formatach 2D i 3D.

Chcesz poznać i samodzielnie przetestować wszystkie możliwości programu ARCHLine.XP? Pobierz bezpłatną wersję testową rozwiązania i sprawdź przez 30 dni za darmo, jak może wpłynąć na Twoją codzienną pracę. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Pobierz ARCHLine.XP

 

* Koszt podany na bazie dostępnych cenników popularnych programów

 

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram