POBIERZ DEMO

Współpraca pomiędzy specjalistami z różnych branż przynosi wiele korzyści. Jest to dobre rozwiązanie zarówno dla osób realizujących wspólny projekt, jak i dla klienta końcowego, który otrzymuje kompleksową obsługę. Przykładem efektywnego współdziałania między branżami jest realizacja zleceń przez projektantów i stolarzy.

Poziom sprawności, efektywności i komfortu współpracy podnoszą odpowiednie narzędzia. W tym przypadku skutecznym rozwiązaniem jest oprogramowanie ARCHLine.XP, wyposażone w liczne narzędzia i funkcje, które ułatwiają realizację projektu na etapie produkcji.

 

Zaawansowany moduł kuchenny

Jednym z narzędzi programu ARCHLine.XP jest moduł kuchenny, pozwalający na parametryczne projektowanie mebli skrzyniowych. Dzięki niemu projektant może stworzyć dowolny kształt, modelować własne fronty, a także wygenerować rozkrój. Jest to jedna z najczęściej wykorzystywanych funkcji przy współpracy projektanta i stolarza.

 

Pełna dokumentacja

Szybkie, w pełni zautomatyzowane tworzenie kompletnej dokumentacji to kolejny atut programu. Generowanie zestawień, wymiarowanie oraz opracowanie dowolnych rzutów i przekrojów wpływa zarówno na szybsze tempo pracy projektanta, jak i na wygodną i sprawną produkcję mebli już po stronie stolarza.

 

Zgodność z wieloma formatami plików

Możliwość importu i eksportu plików w kilkunastu formatach 2D i 3D usprawnia i upraszcza współpracę. Niezależnie od tego, jakich narzędzi używają kontrahenci (w tym przypadku stolarze), wymiana plików będzie płynna, nieobarczona błędami. Zgodność formatów jest ważna na etapie współpracy, ale często także i na poziomie komunikacji z klientem końcowym.

 

Biblioteki modeli 3D

ARCHLine.XP wyposażony jest w dostęp do obszernej bazy bezpłatnych modeli 3D wiodących producentów. Biblioteki wysokiej jakości tekstur, wybarwień, płyt meblowych oraz blatów popularnych marek są chętnie wykorzystywane przez projektantów. Co ważne, baza jest nieustannie rozwijana, dzięki czemu użytkownik ma dostęp do najnowszych, modnych elementów i produktów.

 

Fotorealistyczne wizualizacje

Kompleksowa obsługa na wysokim poziomie jest doceniana przez klientów. Zakup mebli często wiąże się z generalnym remontem mieszkania – praktyczny projekt i efektowna wizualizacja wnętrza może być ogromnym atutem sprzedażowym.

Co więcej, tworzenie fotorealistycznych wizualizacji mebli jest skutecznym narzędziem marketingowym. Strony internetowe stolarzy, czy profile w mediach społecznościowych wypełnione różnego rodzaju realizacjami cieszą się znacznie większym zainteresowaniem. Wielu producentów decyduje się na sprzedaż swoich produktów online – w tym przypadku graficzne przedstawienie projektów to już koniecznością.

 

Pobierz i przetestuj

Jeżeli jeszcze nie znasz kompleksowego oprogramowania ARCHLine.XP, to pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną narzędzia i przekonaj się, dlaczego projektanci tak chętnie po niego sięgają. Jeżeli chcesz pozytywnie zaskoczyć swoich klientów, wypróbuj także silnik renderujący ARCHLine.XP Live, który umożliwi Ci tworzenie wirtualnych spacerów po zaprojektowanych wnętrzach.

 

Pobierz demo

 

 

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram