Projektowanie wnętrz

ARCHLine.XP

jest wyposażony w funkcje i narzędzia przeznaczone dla projektantów wnętrz, aby aby w szybki sposób wykonać i przedstawić swoje pomysły w przyjaznym dla klienta środowisku 3D.

Intuicyjny system tworzenia wnętrz nie wymaga wcześniejszego doświadczenia i obycia w środowisku CAD.

W programie nie tylko wykonasz fotrealistyczne wizualizacje, ale również pełną dokumentacje techniczną.

ARCHLine to proste do nauczenia,  i dokładne oprogramowanie w połączeniu z uczciwą polityką cenową.

PROJEKTY WNĘTRZ W ZASIĘGU KILKU KLIKNIĘĆ!

Wykorzystaj nasze funkcje One-Click, aby szybko zamieniać puste budynki w żywe przestrzenie. Skorzystaj z naszego narzędzia Room Maker, aby stworzyć płytki, panele oraz skomplikowane sztukaterie ścian. Do obsługi tych narzędzi nie potrzeba doświadczenie CAD, więc poświęcasz mniej czasu na szkolenia, i skupiasz się na projektach.

PREZENTACJA PROJEKTU

Wizualizacja jest kluczową częścią praktyki projektanta wnętrz. Wysokiej jakości imponujące prezentacje mają duży wpływ na decyzję klienta. Widok bliskiej przyszłości prawie zawsze wzbudza emocje klienta, a każdy projektant wie, jak duży może być wpływ pierwszej reakcji klienta na powodzenie całego projektu.

PANORAMA 360

Pozwól swojemu klientowi przenieść się do wnętrza, korzystając z okularów VR.

PROJEKTOWANIE MEBLI

Ożyw swój projekt za pomocą mebli. Pobierz obiekty z Galerii 3D prosto do swojego planu lub skorzystaj z naszych wbudowanych modeli. Nie możesz znaleźć tego, czego szukałeś? Stwórz swój własny! Projektuj szafki, elementy KBB i wiele innych. Dostosuj rozmiar, styl i wykończenie powierzchni, aby przetestować wiele wersji tego samego układu w ciągu kilku minut i zachowaj ten, który najbardziej Ci odpowiada.

RYSUNEK I DOKUMENTACJA

ARCHLine.XP ma w pełni funkcjonalny silnik CAD/BIM w połączeniu z przyjaznym dla użytkownika podejściem. Podczas gdy program obsługuje większość importowanych poleceń CAD, nie wymaga wcześniejszego doświadczenia ani umiejętności rysowania.

WSPÓŁPRACA

Szeroki wachlarz importów / eksportów plików: RFA i RVT (Import), IFC, SKP, DXF, DWG, PDF, OBJ, 3DS, JPG, TIFF, BMP, PNG, GBXML.

1
2
3
1

Tysiące bezpłatnych modeli 3D

2

Twórz fotorealistyczne wizualizacje

3

Zaawansowane efekty świetlne

Pobierz 30-dniową wersję demo