POBIERZ DEMO

Premiera ARCHLine.XP 2020 już za chwileczkę, już za momencik, czyli w poniedziałek 30 marca. Dlatego dzisiaj czym prędzej przedstawiamy Wam piątą, czyli ostatnią już część nowych funkcji w programie.

 

Zlicowane gniazda elektryczne

Oprócz umiejscowienia gniazd elektrycznych pionowo na ścianach, możesz teraz także wpuszczać je w blaty, na dolną lub górną powierzchnię płyt, lub na dowolną płaską powierzchnię.

 

 

Konstrukcja schodów

W ARCHLine.XP 2020 zmodernizowano możliwości tworzenia konstrukcji schodów. Teraz, podczas rysowania klatek schodowych dostępnych jest więcej możliwości, które można edytować. Możliwe jest także tworzenie schodów przy użyciu skośnych desek pionowych.

 

 

Adnotacje

Pojawienie się w ARCHLine.XP 2020 narzędzia, które łączy wybrany element z tekstem jeno lub wielorzędowym, również przypadło do gustu użytkownikom.

Jeżeli tekst zostaje przeniesiony, to linia odniesienia podąży za nim. Można także dodawać groty strzałek na każdym końcu linii odniesienia, a także modyfikować jej rodzaj.

 

 

Google Drive

Kopie zapasowe to fundamentalny element pracy, przekonało się o tym już wielu projektantów i architektów. Jedną z nowych funkcji ARCHLine.XP 2020 jest proste tworzenie kopii w chmurze, za pomocą Dysku Google. Dzięki temu projekty są bezpieczne, a także można z nich korzystać na różnych komputerach.

 

 

Ulepszone panoramy 360

Twórz rozbudowane spacery wirtualne dużych budynków. Możesz łączyć kamery – nawet jeśli znajdują się na różnych piętrach.

 

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram