POBIERZ DEMO

Już czwartek, a my cały czas mamy jeszcze wiele  nowych funkcji do zaprezentowania. Nie traćmy więc czasu, oto kolejna 5 nowości w ARCHLine.XP 2020.

 

Usprawnione renderowanie – szybsze renderowanie, głębia ostrości

Dzięki naszemu ulepszonemu silnikowi renderującemu możesz tworzyć fotorealistyczne obrazy w wysokiej rozdzielczości w krótszym czasie.

Poznaj głębię ostrości, efekt zapożyczony z profesjonalnej fotografii, poprawiający i podkreślający główny element Twoich obrazów. Możesz określić, gdzie obraz powinien być najostrzejszy, jednocześnie rozmywając pozostałe obiekty znajdujące się na pierwszym planie lub w tle.

 

 

Przezroczystość takstury: kanał alfa

Nadanie przezroczystości niektórym częściom obrazu ma wiele zastosowań – w ten sposób tworzymy naklejki ścienne lub elementy, przez które prześwieca światło. Osiągamy to przez Alpha Compositing lub „dodając kanał alfa”. Wybierz kolory obrazu, które chcesz zmienić na przezroczyste.

 

 

Mapy wypukłości użytkownika

Mapa wypukłości zapewnia bardzo realistyczny wygląd powierzchni poprzez symulację wypukłości i nierówności. W tym celu możemy użyć tekstury, którą nazywamy mapą normalnych. Tekstury takie można znaleźć w Internecie lub utworzyć własne.

Zaimportuj je do ARCHLine.XP i zobacz, jak Twoje materiały nabierają realizmu.

 

 

Zmiana koloru materiałów i tekstur

Kolorowanie materiałów

Jako dodatkową właściwość materiału wprowadziliśmy dodawanie koloru. Można to dowolnie włączać/wyłączać i wpłynie to tylko na wygląd materiału (zabarwienie), pozostawiając nienaruszoną oryginalną teksturę. W rezultacie możesz wypróbować kilka schematów kolorystycznych tego samego materiału, z natychmiastowym wyświetleniem wyniku.

 

 

Kolorowanie tekstur: dodawanie korekcji kolorów

Tekstury zaimportowane do projektów można pokolorować i zapisać jako dodatkowy materiał. W przeciwieństwie do funkcji kolorowania materiałów, tutaj skończysz z teksturami, które mają zmienione kolory.

 

 

Łatwa migracja licencji

Możesz łatwo migrować licencje między komputerami. Możesz dezaktywować program na jednej stacji roboczej i aktywować go na innej za pomocą kilku kliknięć.

Istnieją trzy sposoby aktywacji / dezaktywacji licencji:

  • Z połączeniem internetowym między komputerem a serwerami Cadline: po prostu dezaktywuj program na jednej ze stacji roboczej i aktywuj ją na kolejnej.
  • Jeśli istnieje połączenie internetowe, ale komputer nie może połączyć się z serwerami Cadline: może to być spowodowane ustawieniami zapory sieciowej, ustawieniami administratora itp. Jeśli tak się stanie, możesz zalogować się na swoje konto ARCHLine.XP na naszej stronie internetowej, gdzie dezaktywujesz licencję online.
  • Migracja licencji offline: jeśli nie ma połączenia z Internetem, dane licencyjne należy do nas wysłać wraz z prośbą o migrację licencji.

 

 

 

 

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram