POBIERZ DEMO

Zgodnie z obietnicą dzisiaj przedstawiamy kolejne nowe funkcje, które znajdziecie w ARCHLineXP 2020.

 

Tryb szkicowania – rozbicie jednego modelu na kilka elementów

Często zdarza się, że musimy edytować modele, które pobraliśmy do ARCHLine.XP. W trybie szkicu możemy wskazać programowi, aby przechowywał tylko wybrane elementy modelu. Po zapisaniu tych elementów można dalej wybierać kolejne części modelu i zapisywać je partiami lub jeden po drugim. Podczas pracy możesz usuwać, przenosić, a nawet obracać elementy, z którymi pracujesz.

 

 

Więcej swobody przy modelowaniu okien dachowych

Skomplikowane okna dachowe? Nie ma problemu. Projektuj niestandardowe okna dachowe i kolankowe oraz łącz ze sobą kilka otworów.

 

 

Żaluzje i rolety na pochyłych powierzchniach

Możesz dodawać żaluzje i rolety do okien dachowych – będą one podążać za nachyleniem płaszczyzny dachu.

 

 

 

Opisy

Opisy to etykieta, która pomaga zidentyfikować określone elementy na rysunku, pokazując dane, które zostały przypisane do tego elementu. Możesz tworzyć i umieszczać opisy na dowolnym etapie pracy – umieść je na planie piętra lub zapisz je w tabelach Excela. Opisy można dostosowywać, co oznacza, że wartości przyporządkowane dla elementu można zmienić w dowolnym momencie. Co więcej, opisy zawsze będą się odświeżać i będą śledzić zmiany w twoim projekcie.

 

 

Zestawienia według własnego szablonu

Twórz zestawienia materiałów korzystając z własnych szablonów utworzonych w Microsoft Word. Działa to w następujący sposób: ARCHLine.XP dodaje wyeksportowane dane XML do szablonu RTF, dzięki czemu możesz w pełni dostosować wygląd wyeksportowanych dokumentów.

 

 

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
info@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Wsparcie techniczne
Wnętrza
723 255 525
BIM
12 362 30 96
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram