POBIERZ DEMO

Zgodnie z obietnicą dzisiaj przedstawiamy kolejne nowe funkcje, które znajdziecie w ARCHLineXP 2020.

 

Tryb szkicowania – rozbicie jednego modelu na kilka elementów

Często zdarza się, że musimy edytować modele, które pobraliśmy do ARCHLine.XP. W trybie szkicu możemy wskazać programowi, aby przechowywał tylko wybrane elementy modelu. Po zapisaniu tych elementów można dalej wybierać kolejne części modelu i zapisywać je partiami lub jeden po drugim. Podczas pracy możesz usuwać, przenosić, a nawet obracać elementy, z którymi pracujesz.

 

 

Więcej swobody przy modelowaniu okien dachowych

Skomplikowane okna dachowe? Nie ma problemu. Projektuj niestandardowe okna dachowe i kolankowe oraz łącz ze sobą kilka otworów.

 

 

Żaluzje i rolety na pochyłych powierzchniach

Możesz dodawać żaluzje i rolety do okien dachowych – będą one podążać za nachyleniem płaszczyzny dachu.

 

 

 

Opisy

Opisy to etykieta, która pomaga zidentyfikować określone elementy na rysunku, pokazując dane, które zostały przypisane do tego elementu. Możesz tworzyć i umieszczać opisy na dowolnym etapie pracy – umieść je na planie piętra lub zapisz je w tabelach Excela. Opisy można dostosowywać, co oznacza, że wartości przyporządkowane dla elementu można zmienić w dowolnym momencie. Co więcej, opisy zawsze będą się odświeżać i będą śledzić zmiany w twoim projekcie.

 

 

Zestawienia według własnego szablonu

Twórz zestawienia materiałów korzystając z własnych szablonów utworzonych w Microsoft Word. Działa to w następujący sposób: ARCHLine.XP dodaje wyeksportowane dane XML do szablonu RTF, dzięki czemu możesz w pełni dostosować wygląd wyeksportowanych dokumentów.

 

 

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram