POBIERZ DEMO

Producenci programu ARCHline.XP wychodząc naprzeciw zmieniającym się warunkom rynku podjęli decyzję o zmianie silnika renderującego w kolejnej wersji programu. Silnik ARCHLine.XP Live ukaże się wiosną przyszłego roku, wraz z premierą ARCHLine.XP 2019.

Dziś nie wystarczy dobry projekt, ważne jest aby przekazać jego założenia w jak najlepszej formie graficznej, ponieważ większość decyzji zakupowych podejmujemy w większości opierając się o wrażenia wizualne.

Świadomi tego zjawiska, producenci ARCHline.XP postanowili stworzyć silnik ARCHLine.XP Live, który stawia kolejny krok w dziedzinie prezentacji efektów pracy zespołu projektowego. ARCHline.XP Live pozwala na zupełnie nowe podejście w kwestii tworzenia wizualizacji. Zastosowane rozwiązanie pozwala na kreowanie krajobrazów, realistycznych warunków pogodowych, symulacji pojazdów czy osób znajdujących się w projektowanej przestrzeni. Każda z tych funkcji została rozwinięta, tak aby uzyskany efekt, jak najlepiej spełniał Twoje oczekiwania. Ułatwia to finalną prezentację rozwiązań i pozwala na zwiększenie jej atrakcyjności.

 

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
info@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Wsparcie techniczne
Wnętrza
723 255 525
BIM
12 362 30 96
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram