POBIERZ DEMO

Producenci programu ARCHline.XP wychodząc naprzeciw zmieniającym się warunkom rynku podjęli decyzję o zmianie silnika renderującego w kolejnej wersji programu. Silnik ARCHLine.XP Live ukaże się wiosną przyszłego roku, wraz z premierą ARCHLine.XP 2019.

Dziś nie wystarczy dobry projekt, ważne jest aby przekazać jego założenia w jak najlepszej formie graficznej, ponieważ większość decyzji zakupowych podejmujemy w większości opierając się o wrażenia wizualne.

Świadomi tego zjawiska, producenci ARCHline.XP postanowili stworzyć silnik ARCHLine.XP Live, który stawia kolejny krok w dziedzinie prezentacji efektów pracy zespołu projektowego. ARCHline.XP Live pozwala na zupełnie nowe podejście w kwestii tworzenia wizualizacji. Zastosowane rozwiązanie pozwala na kreowanie krajobrazów, realistycznych warunków pogodowych, symulacji pojazdów czy osób znajdujących się w projektowanej przestrzeni. Każda z tych funkcji została rozwinięta, tak aby uzyskany efekt, jak najlepiej spełniał Twoje oczekiwania. Ułatwia to finalną prezentację rozwiązań i pozwala na zwiększenie jej atrakcyjności.

 

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram