POBIERZ DEMO

Biblioteki modeli 3D usprawniają i przyspieszają pracę projektantów. Samodzielne tworzenie trójwymiarowych elementów jest czasochłonne i trudne, dlatego możliwość wykorzystania gotowych modeli wpływa na krótszy termin realizacji projektów. Zaletą korzystania z bibliotek popularnych producentów jest także to, że inwestorzy mogą bez problemu kompletować wyposażenie wnętrza i dodatki uwzględnione w projekcie.

Co jeszcze dają nam gotowe modele 3D? Pomagają pozostać na bieżąco z aktualnie panującymi trendami. Topowi producenci mebli oraz dodatków do wnętrz dbają o to, aby ich najnowsze kolekcje były udostępniane projektantom wnętrz. Modele są publikowane na stronach internetowych, a czasami zostają stworzone na potrzeby konkretnego oprogramowania dla projektantów.

Jednym z programów, który zapewnia swoim użytkownikom dostęp do aktualnych bibliotek modeli 3D jest ARCHLine.XP. Wraz z licencją projektant otrzymuje dostęp do modeli najbardziej znanych producentów, takich jak: Markslöjd, Maxlight, Maxliving, Egger czy Geberit. Dzięki temu użytkownicy ARCHLine.XP mogą swobodnie zamieszczać w projekcie najmodniejsze oprawy oświetlenia, czy różnorodne tekstury paneli odłogowych z najnowszych kolekcji.

Ważne jest także to, że program pozwala na import zewnętrznych modeli w popularnych formatach: .dwg, .dxf, .3ds, .skp, .obj, .fbx. co więcej umożliwia także ich modyfikację zgodnie z zapotrzebowaniem danego projektu wnętrza.” (zmieńmy to też w zakładce Biblioteka modeli 3D na stronie – nie wszystkie są rozszerzeniami dotyczącymi modeli). Oznacza to, że ARCHLine.XP zapewnia dostęp do niemal nieograniczonych zasobów modeli 3D dostępnych w Internecie.

Zainstalowanie bibliotek modeli 3D w programie ARCHLine.XP jest możliwe przy pomocy wtyczki Adobe Flash Player. Zalecamy zainstalowanie dodatku przez przeglądarkę Internet Explorer. Dzięki temu wtyczka będzie działać w całym systemie. Importowanie modeli 3D jest łatwe i szybkie, sprawdź jak to zrobić:

 

 

Chcesz poznać profesjonalne oprogramowanie ARCHline.XP dla architektów i projektantów wnętrz? Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną narzędzia i sprawdź jego pełną funkcjonalność przez 30 dni za darmo.

 

Pobierz ARCHLine.XP

 

 

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram