POBIERZ DEMO

Biblioteki modeli 3D usprawniają i przyspieszają pracę projektantów. Samodzielne tworzenie trójwymiarowych elementów jest czasochłonne i trudne, dlatego możliwość wykorzystania gotowych modeli wpływa na krótszy termin realizacji projektów. Zaletą korzystania z bibliotek popularnych producentów jest także to, że inwestorzy mogą bez problemu kompletować wyposażenie wnętrza i dodatki uwzględnione w projekcie.

Co jeszcze dają nam gotowe modele 3D? Pomagają pozostać na bieżąco z aktualnie panującymi trendami. Topowi producenci mebli oraz dodatków do wnętrz dbają o to, aby ich najnowsze kolekcje były udostępniane projektantom wnętrz. Modele są publikowane na stronach internetowych, a czasami zostają stworzone na potrzeby konkretnego oprogramowania dla projektantów.

Jednym z programów, który zapewnia swoim użytkownikom dostęp do aktualnych bibliotek modeli 3D jest ARCHLine.XP. Wraz z licencją projektant otrzymuje dostęp do modeli najbardziej znanych producentów, takich jak: Markslöjd, Maxlight, Maxliving, Egger czy Geberit. Dzięki temu użytkownicy ARCHLine.XP mogą swobodnie zamieszczać w projekcie najmodniejsze oprawy oświetlenia, czy różnorodne tekstury paneli odłogowych z najnowszych kolekcji.

Ważne jest także to, że program pozwala na import zewnętrznych modeli w popularnych formatach: .dwg, .dxf, .3ds, .skp, .obj, .fbx. co więcej umożliwia także ich modyfikację zgodnie z zapotrzebowaniem danego projektu wnętrza.” (zmieńmy to też w zakładce Biblioteka modeli 3D na stronie – nie wszystkie są rozszerzeniami dotyczącymi modeli). Oznacza to, że ARCHLine.XP zapewnia dostęp do niemal nieograniczonych zasobów modeli 3D dostępnych w Internecie.

Zainstalowanie bibliotek modeli 3D w programie ARCHLine.XP jest możliwe przy pomocy wtyczki Adobe Flash Player. Zalecamy zainstalowanie dodatku przez przeglądarkę Internet Explorer. Dzięki temu wtyczka będzie działać w całym systemie. Importowanie modeli 3D jest łatwe i szybkie, sprawdź jak to zrobić:

 

 

Chcesz poznać profesjonalne oprogramowanie ARCHline.XP dla architektów i projektantów wnętrz? Pobierz bezpłatną wersję demonstracyjną narzędzia i sprawdź jego pełną funkcjonalność przez 30 dni za darmo.

 

Pobierz ARCHLine.XP

 

 

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
info@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Wsparcie techniczne
Wnętrza
723 255 525
BIM
12 362 30 96
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram