POBIERZ DEMO

Po otworzeniu programu wchodzimy w ikonę „?” w prawym górnym rogu i wybieramy: Dodaj licencje.

 

Wówczas pojawi się okno, gdzie możemy wybrać  jeden z trzech sposobów na aktywację licencji.

Pierwsza opcja to aktywacja z pozycji programu (wymaga dostępu do Internetu). Przy jej użyciu wprowadzamy numer seryjny w odpowiednie pole i zatwierdzamy przyciskiem OK. Stanie się on aktywny, dopiero gdy wprowadzimy odpowiedni kod.

 

 

Druga opcja to aktywacja przy użyciu przeglądarki internetowej z pozycji profilu użytkownika na stronie producenta ARCHLine.XP.

 

 

Po wybraniu tej opcji i kliknięciu klawisza „Przejdź” zostaniemy przeniesieni na stronę użytkownika ARCHLine.XP. Po zalogowaniu będziemy mieli możliwość aktywacji i dezaktywacji licencji.

Trzecia opcja to aktywacja w przypadku braku dostępu do Internetu. Po wybraniu tej opcji i określeniu kraju, program przygotuje nam odpowiedni plik. Plik ten należy dostarczyć do nas (np. poprzez e-mail). Po otrzymaniu pliku przesyłamy go do producentów, a oni odsyłają nam plik aktywacyjny w formacie .txt.

 

 

Po otrzymaniu od producentów pliku aktywacyjnego dostarczamy go do Państwa. Po jego otrzymaniu należy wejść w okno rejestracji licencji i kliknąć „Aktywuj licencję przy użyciu pliku .txt”, a następnie wybrać otrzymany plik.

 

 

Wyrejestrowanie (dezaktywacja) licencji

Od wersji ARCHLine.XP 2020 mamy również możliwość wyrejestrowania licencji z danego stanowiska. Dzięki temu możemy w dowolnym momencie przenieść licencję na inne stanowisko. Aby to zrobić wchodzimy w ikonę „?” w prawym górnym rogu i wybieramy: Wyrejestruj licencje.

 

 

Po wybraniu tej opcji i zatwierdzeniu licencja zostaje zwolniona i jest gotowa do ponownej aktywacji na tym lub innym stanowisku.

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
wnetrza@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Pomoc techniczna
12 419 80 21
pomoc@tmsys.pl
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram