POBIERZ DEMO

Po otworzeniu programu wchodzimy w ikonę „?” w prawym górnym rogu i wybieramy: Dodaj licencje.

 

Wówczas pojawi się okno, gdzie możemy wybrać  jeden z trzech sposobów na aktywację licencji.

Pierwsza opcja to aktywacja z pozycji programu (wymaga dostępu do Internetu). Przy jej użyciu wprowadzamy numer seryjny w odpowiednie pole i zatwierdzamy przyciskiem OK. Stanie się on aktywny, dopiero gdy wprowadzimy odpowiedni kod.

 

 

Druga opcja to aktywacja przy użyciu przeglądarki internetowej z pozycji profilu użytkownika na stronie producenta ARCHLine.XP.

 

 

Po wybraniu tej opcji i kliknięciu klawisza „Przejdź” zostaniemy przeniesieni na stronę użytkownika ARCHLine.XP. Po zalogowaniu będziemy mieli możliwość aktywacji i dezaktywacji licencji.

Trzecia opcja to aktywacja w przypadku braku dostępu do Internetu. Po wybraniu tej opcji i określeniu kraju, program przygotuje nam odpowiedni plik. Plik ten należy dostarczyć do nas (np. poprzez e-mail). Po otrzymaniu pliku przesyłamy go do producentów, a oni odsyłają nam plik aktywacyjny w formacie .txt.

 

 

Po otrzymaniu od producentów pliku aktywacyjnego dostarczamy go do Państwa. Po jego otrzymaniu należy wejść w okno rejestracji licencji i kliknąć „Aktywuj licencję przy użyciu pliku .txt”, a następnie wybrać otrzymany plik.

 

 

Wyrejestrowanie (dezaktywacja) licencji

Od wersji ARCHLine.XP 2020 mamy również możliwość wyrejestrowania licencji z danego stanowiska. Dzięki temu możemy w dowolnym momencie przenieść licencję na inne stanowisko. Aby to zrobić wchodzimy w ikonę „?” w prawym górnym rogu i wybieramy: Wyrejestruj licencje.

 

 

Po wybraniu tej opcji i zatwierdzeniu licencja zostaje zwolniona i jest gotowa do ponownej aktywacji na tym lub innym stanowisku.

TMSYS Sp. z o.o.

Oficjalny dystrybutor oprogramowania 
Archline w Polsce

ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków
info@archline-polska.pl
Dział handlowy 
Wnętrza
695 446 227
BIM
513 504 612
Wsparcie techniczne
Wnętrza
723 255 525
BIM
12 362 30 96
POLECAMY RÓWNIEŻ
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram