ARCHITEKTURA BIM

ARCHLINE.XP – Projektowanie BIM

ARCHLine.XP to oprogramowanie do projektowania architektonicznego BIM (Building Information Modeling), obejmujące funkcje do projektowania wnętrz i projektów dekoracyjnych.

Współpracuj za pomocą formatów IFC, DWG ™ i RVT ™.

Oferujemy łatwe do opanowania i użyciu oprogramowanie CAD / BIM z uczciwą polityką cenową.

 • Obiekty parametryczne

  Elementy budynku ARCHLine.XP automatycznie dostosowują się do zmian w projekcie. Oznacza to bardziej zwięzły i dokładny projekt

 • Integracja BIM

  Współpracuj z innymi projektantami za pomocą importu RFA i certyfikowanego importu / eksportu IFC.

  Integracja BIM

 • Biblioteki BIM

  Połącz się z internetowymi bazami danych dla milionów rzeczywistych elementów budynku, aby uzyskać dokładniejszy projekt.

 • Teren

  Zbuduj teren 3D z plików CAD, pracuj z importem / eksportem do / z Google Earth

  Milestone Content goes here

  Teren

 • Zaawansowane funkcje dachu

  Skonfiguruj warstwy dachu, edytuj więźbe, twórz złożone struktury lub używaj predefiniowanych komponentów.

 • Fotorealistyczne Rendery

  Wysokiej klasy grafika, silnik "Redway" do autonomicznego i zintegrowanego renderowania. ARCHLine.XP integruje się również z większością oprogramowania do renderowania. Przykład: eksport plików w natywnym formacie Artlantis, Thea renderer, Cinema 4D Dodatkowo obsługa formatów: obj, 3ds, skp, dxf inne.

  Fotorealistyczne Rendery

 • Współpraca

  Szeroki wachlarz importów / eksportów plików: RFA i RVT (Import), IFC, SKP, DXF, DWG, PDF, OBJ, 3DS, JPG, TIFF, BMP, PNG, GBXML. Dodatkowo formaty plików Artlantis, Cinema 4D

  TECHNOLOGIA BIM

Rysowanie w 3D to tylko jeden krok w procesie projektowania BIM. Zamiast być produktem końcowym, model 3D jest wykorzystywany jako źródło danych informacji przez zespół projektowy dla wykonanych obliczeń. Aby zespół projektowy był wydajny, wymaga tych danych w znormalizowanym formacie. Ten format zawiera wszystko – wspólne parametry, szablony, parametry projektu, właściwości obiektu, źródła danych, dokumentacje 2D. To właśnie aspekt informacja jest najważniejsza  w procesie BIM.

BEZPOŚREDNI IMPORT PLIKÓW REVIT® .RFA, .RVT

Używając ARCHLine.XP 2018, możesz importować i przeglądać typy plików .RVT, .RFA. .RFA (rodzina Revit). Jest to format rodzin aplikacji BIM Autodesk Revit®. Obiekty .RFA przenoszą parametry BIM na temat obiektu, więc zamiast pracować z blokami, pracujesz z inteligentnymi komponentami budynku.

1
2
3
1

Projektuj bez ograniczeń

2

Renderuj sceny w kilka minut

3

Importuj teren z google maps

Pobierz 30-dniową wersję demo // CAD PL